Фракція Радикальної партії буде голосувати за вступ до НАТО, проте щодо ЄС є питання, - Мосійчук

Мосійчук заявив, що є дискусії щодо питання, в якості кого Україна буде йти у Євросоюз

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук Телеканал "112 Украина"

Фракція Радикальної партії буде голосувати за стратегію України щодо вступу до НАТО, проте щодо Євросоюзу є питання. Про це нардеп від РПЛ Ігор Мосійчук заявив у ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна" під час обговорення законопроекту президента Петра Порошенка №9037 про зміни до Конституції про євроатлантичні прагнення.

"По питанню НАТО – однозначно, будемо голосувати. Це питання безпекове. По питанню ЄС в нас є дискусії, є питання – в якому вигляді Україна буде іти в ЄС?", - заявив Ігор Мосійчук.

Як повідомлялося, проект закону Петра Порошенка був зареєстрований у парламенті в понеділок, 3 вересня. Текст опублікований на сайті Верховної Рад України.

Новини за темою: Україна передала до бюджету Ради Європи добровільний внесок у 400 тисяч доларів

У проекті, зокрема, йдеться, що до повноважень Верховної Ради додається повноваження на реалізацію курсу на набуття членства України в ЄС і НАТО. Кабінет міністрів, в свою чергу, повинен буде забезпечувати реалізацію стратегічного курсу на членство України в цих організаціях.

Новини за темою: Нардеп від "Батьківщини" прогнозує 226 голосів для законопроекту Порошенка про євроатлантичні прагнення

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів