Юрій Павленко

Народний депутат України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Юрій Павленко - колишній міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту, екс-уповноважений президента України з прав дитини, народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя".

Народився 20 березня 1975 року в Києві. У 1997 р. Павленко закінчив історичний факультет Київського університету ім. Т. Г. Шевченка (історик, викладач історії). У 1999 році - Національну академію державного управління при Президентові України (магістр державного управління). У 1998 році - університет Північного Лондона (фахівець державного управління). Зазначимо, що Павленко є молодшим двоюрідним братом української співачки Марії Бурмаки.

1991-1992 рр. - голова молодіжного об'єднання "ГМП";

1993-1994 рр . - заступник голови Київської міської організації "СУС";

1994-1996 - кореспондент інформаційного відділу "УРП"; з 06.1994 р. - депутат Харківської райради народних депутатів Києва;

01.-05.1995 — головний адміністратор фестивалю "Україна. Весна. Славутич", фірма "Зінтеко";

06.-09.1995 — завідувач відділу по зв'язках з громадськістю, мистецький центр "Терен";

10.1995-03.97 рр.— журналіст, коментатор, ведучий на студії "TV-Табачук";

березень 1998 — кандидат в народні депутати України, виборчий округ № 144, Полтавської області;

березень 1998 — кандидат в нардепи України від Християнсько-демократичної партії України, № 25 в списку;

1998-2001 рр. — вересень 1999 — директор ТОВ "Євро віжн плюс"; липень 2000 — грудень 2001 — спеціаліст по зв'язках з громадськістю, ВАТ „ПБК“ Славутич";

1999 - 2002 рр. — голова політичної партії "Організації політичного розвиткуМолодіжна партія України".

У 2002 р. став народним депутатом України від блоку Віктора Ющенка "Наша Україна".

З лютого 2005 р. по листопад 2006 р. був главою Міністерства сім'ї, дітей та молоді в уряді Юлії Тимошенко. Незабаром міністерство було реорганізовано в Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту.

25 травня - 12 вересня 2006 року — народний депутат України V скликання;

грудень 2006 року — радник президента України Віктора Ющенка;

27 грудня 2006 - 23 жовтня 2007 рр. — голова Житомирської обласної державної адміністрації (17-25 жовтня 2007 р. — в. о.).

23 листопада 2007 - 19 грудня 2007 рр. — народний депутат України VI скликання;

20 грудня 2007 - 11 березня 2010 рр. — міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту;

2 серпня 2010 - 10 серпня 2011 рр. — голова Ради експертів з розвитку місцевого самоврядування, ГО "Інститут соціально-економічного розвитку";

З 11 серпня 2011 р. — Уповноважений президента України з прав дитини. 24 лютого 2014 р. указом в. о. президента України Олександра Турчинова звільнений з посади дитячого омбудсмена.

На дострокових виборах в 2014 році пройшов у Верховну Раду від "Опозиційного блоку" під №24. З листопада 2014 року народний депутат Верховної Ради України VII скликання.

На дострокових виборах до Верховної Ради в 2019 році пройшов до парламенту за списком "Опозиційної платформи - За життя".

 

Усі статті автора

Аналітика - Юрій Павленко

Відео за запитом "Юрій Павленко"

Юрій Павленко у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Loading...
d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>