Євген Нищук

міністр культури України

Євген Нищук народився в Івано-Франківську. В 1995 році закінчив Київський театральний інститут ім. В. Карпенка-Карого (майстерня народної артистки України Валентини Зимньої). Актор Київської академічної майстерні театрального мистецтва "Сузір'я".

Під час Помаранчевої революції Євгена Нищука називали "голосом Майдану", оскільки він був рупором Помаранчевого Майдану. Він же став модератором на сцені Евромайдана 2013 року, куди його запросив Юрій Луценко. За словами Євгена Нищука, він 9 років (з 2004 до 2013 р.) не брав участь у мітингах.

Перший раз в політиці Нищук опинився в 2007 році, коли на позачергових парламентських виборах був №205 у блоці "Наша Україна — Народна самооборона".

Після перемоги Евромайдана Нищук під натиском вулиці увійшов в уряд Арсенія Яценюка. З 27 лютого по 2 грудня 2014 року був міністром культури. На цій посаді став відомий забороною демонстрації на Україні деяких російських фільмів (у т. ч. "Піддубний" і "Біла гвардія") і складанням списку персон нон грата російських артистів, яким заборонений в'їзд в Україну.

14 квітня 2016 року вдруге обраний міністром культури України.

Усі статті автора

Відео за запитом "Євген Нищук"

Євген Нищук у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...