Яндекс.Україна

Європейська ІТ-компанія, що володіє однойменною системою пошуку в мережі та інтернет-порталом. Пошукова система «Яндекс» є четвертою серед пошукових систем світу за кількістю оброблених пошукових запитів (понад 6,3 млрд в місяць на початок 2014 року). Станом на 19 липня 2014 року, згідно з рейтингом Alexa.com, сайт yandex.ru за популярністю займав 22-ге місце у світі і перше місце в Росії.

Пошукова система Yandex.ru була офіційно анонсована 23 вересня 1997 року і спочатку розвивалася в рамках компанії CompTek International. Як окрема компанія «Яндекс» утворився в 2000 році. У травні 2011 року «Яндекс» провів первинне розміщення акцій, заробивши на цьому більше, ніж яка-небудь з інтернет-компаній з часів IPO пошуковика Google в 2004 році.

Основним і пріоритетним напрямом компанії є розробка пошукового механізму, але за роки роботи «Яндекс» став мультипорталом. У 2013 році «Яндекс» надає понад 50 сервісів. Деякі з них - Яндекс.Пошук, Яндекс.Карти, Яндекс.Маркет, Пошук за блогами, Яндекс.Пробки - домінують на ринку.

Головною компанією холдингу є зареєстроване в Нідерландах акціонерне товариство Yandex N. V., акції якого обертаються в основному на NASDAQ з понад 50 % free float на 2014 рік.

Найбільш помітне становище займає на ринках Росії, Туреччини, України, Білорусі і Казахстану.

Усі статті автора

Відео за запитом " Яндекс.Україна"

Яндекс.Україна у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...