Світлана Заліщук

Народний депутат України VIII скликання

Український громадський діяч і журналіст. Народний депутат України VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка".

У Верховну Раду Світлана Заліщук балотувалася в зв'язці з відомими журналістами Мустафою Найємом („Громадське телебачення“) і Сергієм Лещенко („Українська правда“) від партії „Блок Петра Порошенко“, у списку якої отримала 18 номер. Разом з ними підтримала заяву з закликом до виборчим штабам підтримали „Євромайдан“ партій об'єднатися проти беруть участь у виборах корупціонерів, представників режиму Януковича і сепаратистів, і підтримати єдиного кандидата на відповідних округах". За підсумками парламентських виборів 26 жовтня 2014 року була обрана народним депутатом України.

Є головою підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, заступник члена постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи і заступником члена української частини комітету асоціації.

З лютого 2015 року увійшла у міжфракційну парламентську групу "Єврооптимісти", що об'єднує ряд представників партій "БПП", "Народний фронт", "Самопоміч" і "Батьківщина".

У 2014 році журнал "Фокус" включив Світлану Заліщук у рейтингу "100 найвпливовіших жінок України", розмісти її на 44 позиції.

Відео за запитом "Світлана Заліщук"

Світлана Заліщук у новинах

Новини партнерів

Загрузка...