Народився у Збаражі Тернопільської області. У 1997-му посів друге місце на захисті наукових робіт у Малій академії наук України (МАН). Отримав золоту медаль у школі. Був активним учасником низки молодіжних організацій, разом з однодумцями створив неформальні і ніким не зареєстровані спілку "Митці" та видавництво "Слина". Паралельно з навчанням грав у "КВК", брав участь у конкурсах художньої самодіяльності.

У 1999-му почав працювати ведучим "Радіо Тернопіль - 106,1 FM" під ефірним псевдо "Сірий". У тому ж році проплатив курс навчання в одному з лондонських коледжів, здав екстерном найближчу сесію.

У 2002-му очолив студентський страйк у виші, захистив диплом і залишився працювати в "альма-матер" на посаді директора центру молодіжних ініціатив, навчався в магістратурі. Активно займався промо-акціями, організацією концертів, гастролював із командами "КВК" по Україні.

У 2004 році пройшов кастинг на посаду ведучого програми "Було ваше - стало наше" і з'явився в ефірі одного з загальнонаціональних каналів.

В листопаді 2005-го почав працювати в ефірі столичної радіостанції "Миѕіс Радіо", поповнивши лави тих, хто до Києва "наїхав".

У 2006 році став резидентом популярного гумористичного телепроекту "Comedy Club UA" (під ім'ям Сергій Притула Тернопільський Сірий).

Пізніше дебютував у театральній постановці, став автором колонки у журналі "Профіль", знявся у скетч-шоу "Файна Юкрайна" (в парі з іншим резидентом "Comedy Club UA" -Андрієм Молочним) і став вести ранкову програму "Підйом" на"Новому каналі".