Ірена Кільчицька

Екс-заступник голови КМДА

Народилася в 1968 році в Києві. У 1993 році отримала диплом юриста-правознавця в Київському університеті ім. Т. Шевченка, в 2004-му - там же отримала диплом економіста.

У 1985 році вона влаштувалася секретарем Залізничного райсуду Києва. Через кілька місяців перейшла до військової прокуратури Київського гарнізону, де працювала діловодом секретного діловодства та завідуючої секретним діловодством до червня 1988 року. Потім працювала секретарем-друкаркою. Спершу у столичному управлінні КДБ. Пізніше - в комітеті ЛКСМУ комбінату громадського харчування київського військторгу №418, де в підсумку місце за друкарською машинкою змінила на посаду секретаря комсомольської організації.

У 1991 році з посади консультанта-товарознавця техніко-торгового центру "Ореанда" почався "недержавний" відрізок біографії Кільчицької. Далі пішла робота товарознавцем в універмазі №1 СП "Комерційні системи", юристом ТОВ "РІСТ" і ТОВ "КРІД".

Значний період життя Кільчицької пов'язаний з АКБ "Правекс-Банк" - головним дітищем бізнес-імперії нинішнього мера Києва Леоніда Черновецького. У січні 1999 року вона прийшла в "Правекс" на посаду керівника Борщагівського безбалансового відділення. А в липні 2006-го на посаду заступника голови Київської міськдержадміністрації Л. Черновецького, який виграв незадовго до того вибори столичного мера, перейшла вже з поста віце-президента банку.

На новому місці Кільчицької доручили курирувати діяльність кількох головних управлінь КМДА - охорони здоров'я та медичного забезпечення, з питань торгівлі та побуту, соціального захисту населення, ритуальних послуг та ін. Вона відразу ж стала одним із найбільш частих спікерів на прес-конференціях, що проводяться столичною адміністрацією.

Усі статті автора

Відео за запитом "Ірена Кільчицька"

Ірена Кільчицька у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...