Олександр Лавринович

Екс-міністр юстиції (2002-2005; 2006-2007; 2010-2013 рр.)

Міністр юстиції України з 11 березня 2010 року по 2013 рік. Голова Вищої ради юстиції України в 2013-2014 роках Олександр Лавринович.

Трудову біографію розпочав у 1978 році — на посаді інженера, згодом — молодший науковий співробітник, науковий співробітник, старший науковий співробітник Інституту надтвердих матеріалів АН УРСР.

1981-84 — служба в армії (начальник радіолокаційної станції).

У 1990-1992 роках — старший викладач (за сумісництвом) факультету хімічного машинобудування Київського політехнічного інституту.

Член Народного Руху України з часу його заснування. У 1989 р. обраний заступником Голови Ради представників НРУ. У 1990-1997 рр. на 2,3,4,5,6,7 Зборах Руху обирався заступником, першим заступником Голови Народного Руху України. У 1998 році на 8-х Зборах Народного Руху України залишив посаду заступника Голови Руху і вийшов зі складу всіх керівних органів Руху.

У 1990 році обраний членом Центральної виборчої комісії, у 1991 р. — заступником Голови ЦВК, у 1993-1994 роках виконував обов'язки Глави Центрвиборчкому.

У 1994-1998 рр. — народний депутат України 2-го скликання, обраний у 274-му виборчому окрузі (Львівська область). Заступник Голови комітету з питань правової політики і судово-правової реформи. Координатор парламентської фракції Народного Руху України.

У 1998-2001 рр. Народний депутат України 3-го скликання, обраний у 121-му виборчому окрузі (Львівська область). Секретар комітету з питань правової реформи. Член Фракції Народного Руху України. Склав депутатські повноваження 18 жовтня 2001 р.

У 2001-2002 рр., Державний секретар Міністерства юстиції України.

У 2002 році обраний народним депутатом України 4-го скликання за виборчим списком блоку "Наша Україна". Від реєстрації народним депутатом України відмовився.

У 2002-2005 рр. міністр юстиції України.

У 2005-2006 рр. заступник Голови правління ВАТ "Укрнафта".

З серпня 2006 року — перший заступник Міністра Кабінету Міністрів — начальник Управління правового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України.

1 листопада 2006 року знову призначений міністром юстиції України.

З 11.2007 Народний депутат України 6-го скликання від Партії регіонів, № 67 в списку. На час виборів: Міністр юстиції України, безпартійний.

З 12.2007 заступник голови фракції Партії регіонів

Перший заступник Голови Верховної Ради України 6-го скликання з 2 вересня 2008 року по 11 березня 2010 року.

Міністр юстиції України з 11 березня 2010 року по 4 липня 2013 року.

Голова Вищої ради юстиції України 4 липня 2013 (обраний головою ВРЮ за підтримки 15 з 16 членів ради) до 10 квітня 2014 року.

Усі статті автора

Аналітика за темою "Олександр Лавринович"

Усі статті автора

Відео за запитом "Олександр Лавринович"

Олександр Лавринович у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Loading...
d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>