Олександр Гончаров

Засновник «Київського фондового центру»

Закінчив Київський національний економічний університет, є магістром банківського менеджменту.

З 1992 року очолював фондову брокерську компанію при Українській фондовій біржі; з 1994 був директором Довірчого товариства "Правекс-траст".

У 1996 р. за технічної підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) Олександр Гончаров очолив групу вітчизняних експертів зі створення саморегульованої організації "Українська асоціація інвестиційного бізнесу" і став її першим генеральним директором.

У 1997 р. створив групу компаній "GPI - інвестиції, фінанси", яка почала приватизацію маріупольських металургійних комбінатів "Азовсталь" та ім. Ілліча".

Як експерт брав активну участь у створенні Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв. Увійшов до першого складу консультаційно-експертної ради при Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

З жовтня 2013 р. керує Інститутом розвитку економіки.

Закінчив спеціалізовані навчальні курси в США (Вашингтон, 1994), Німеччині (Франкфурт-на - Майні, 1995), Франції (Париж, 1995), Туреччині (Стамбул, 1996), Польщі (Варшава, 1998).

Автор понад сотні публікацій у ділових друкованих виданнях і декількох циклів телепередач. Член Спілки журналістів СРСР і НСЖ України.

Своїм основним професійним завданням у житті вважає просування на вітчизняний фінансовий ринок новаторських і нестандартних управлінських рішень і бізнес-логік.

Усі статті автора

Відео за запитом "Олександр Гончаров"

Олександр Гончаров у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...