Оксана Продан

З березня 2005 р. - член Громадської ради при Державній митній службі України.

9 березня 2005 - 25 липня 2005 рр. - секретар Ради імпортерів при Кабінеті Міністрів України.

З 25 липня 2005 р. - заступник голови Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України.

З 2007 року - суддя Третейського суду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація спеціалістів в аграрній сфері« Третейська ініціатива ».

11 червня 2008 - 17 травня 2010 рр. - голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

27 травня 2010 - грудень 2011 рр. - голова Комітету захисту підприємців при опозиційному уряді.

У листопаді 2010 року під час протестних акцій малих підприємців проти прийняття проекту Податкового кодексу брала участь у переговорах з представниками уряду.

З 22 грудня 2010 року - член Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва.

Голова громадської організації «Всеукраїнське об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця».

Усі статті автора

Відео за запитом "Оксана Продан"

Оксана Продан у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Loading...
d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>