Наталія Влащенко

Журналіст

Народилася 11 вересня 1960 року в місті Житомирі в сім'ї військового. Закінчила філологічний факультет Житомирського педуніверситету імені Франка, а також факультет театрознавства Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.

Викладала в Житомирському педуніверситеті історію мистецтв. Працювала завідуючою літературною частиною Житомирського облмуздрамтеатру імені Кочерги.

Була першим заступником головного редактора української газети "Сегодня". У 1999 році заснувала видавничий дім "Форзац", який видає популярні українські часописи "Публічні люди", "Обличчя України", а також книги бібліотеки "ПЛ".

Зараз є головним редактором і видавцем журналу "Публічні люди", веде ток-шоу "Люди. Hard Talk" на телеканалі "112 Україна".

Також брала участь у проектах: "Епіцентр" (телеканал "1+1"), програма "Красиво" на Першому національному, ток-шоу "Подвійна суцільна", "Публічні люди з Наталією Влащенко".

Виступає за медіа, які є успішними з комерційної точки зору. Переконана, що це - єдиний шлях до незалежності. А також, що найважливіша місія журналістики - просвітницька.

Також Наталія Влащенко є співавтором двох книг: з Євгеном Мінком написала книгу "Діалоги тварин", з Гаріком Корогодським написала книгу "У нас був секс".

Усі статті автора

Відео за запитом "Наталія Влащенко"

Наталія Влащенко у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...