Костянтин Меладзе

Композитор, музичний продюсер, поет, аранжувальник, співак

У 1989 році Кім Брейтбург, соліст і продюсер групи "Діалог", прослухавши запис виступи молодих артистів братів Меладзе, запросив їх на роботу у свій ансамбль. У 1990 році в Німеччині був створений їх повноцінний музичний альбом. У 1993 році Костянтин і Валерій покинули групу "Діалог" і зайнялися сольною творчістю. Вони почали створювати власну програму, в якій Валерій виконував тільки композиції, написані його братом.

У 2000 році Костянтин спільно з продюсером Дмитром Костюком заснував групу "ВІА Гра", робота з якої принесла композиторові широку популярність не тільки на Україні, але і в Росії.

Костянтин є продюсером свого брата, відомого російського співака Валерія Меладзе, співачки Віри Брежнєвої, груп "ВІА Гра" і MBAND і пише пісні для їх репертуару. Також пісні Костянтина виконували Софія Ротару, Алла Пугачова, Крістіна Орбакайте, Валерія, Ані Лорак, Поліна Гагаріна, Анастасія Приходько, Григорій Лепс, Таїсія Повалій, Вєрка Сердючка, групи "ВІА Гра", "Біс", "Інь-Ян" і багато інших артистів.

Був композитором і музичним продюсером мюзиклу "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" (2001), "Попелюшка" (2002), "Сорочинський ярмарок" (2004). Виступив музичним продюсером фільму "Стиляги" (2008).

У 2007 році виступив як продюсер російської "Фабрики зірок-7", разом зі своїм братом Валерієм Меладзе. Влітку 2009 року Костянтин прийняв пропозицію українського "Нового каналу" і очолив "Фабрику зірок-3" (Україна).

У 2010 році був музичним продюсером українського шоу талантів — "Україна сльозам не вірить". У 2011 році продюсував талант-шоу вокалістів "Голос країни" ("Голос країни"). У 2012 році продюсував і другий сезон шоу "Голос країни". У 2012 році на українському телеканалі 1+1 стартувало талант-шоу "Голос. Діти", музичним продюсером якого також став Костянтин.

27 липня 2012 року відбувся Творчий Вечір Костянтина Меладзе у місті Юрмала на Міжнародному конкурсі молодих виконавців Нова хвиля 2012, де більш 30 співаків співали його пісні.

У 2015 році Костянтин став одним з продюсерів нового музичного проекту "Головна сцена", в якому він повинен направляти його обраних учасників у сфері неокласики. У цьому ж році, Валерій і Костянтин Меладзе вперше за 30 років творчої діяльності записали спільний дует на пісню "Мій брат".

Заслужений діяч мистецтв України (2012), рідний брат співака Валерія Меладзе

Відео за запитом "Костянтин Меладзе"

Костянтин Меладзе у новинах

Новини партнерів

Загрузка...