Народження
Народився 21 листопада 1979 р. року.
Освіта
Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури за спеціальністю скульптора
Родина
Мати Семесюк Марина Вадимівна - художниця, батько Семесюк Леонід Іванович - архітектор

Популярний український культурний діяч, художник, блогер

2008-2013 роки - співзасновник і голова творчої групи СТЗ, в рамках якої виник і набув розголосу художньо-культурний проект " Жлоб-арт. Вважається одним із засновників Жлоб-Арту, детально фіксував і досліджував таке соціальне явище як жлобство. В рамках проекту створив канонічні картини: "Пацанчік і Голубі", "Нема чим робити", "Пацанскоє просвєтлєніє", "Районне джуманджі" та інші. Проект Жлоб-Арт успішно завершено 21 листопада 2013 року, у день початку революції гідності. Частина картин знаходяться в приватній колекції Антона Мухарського. Семесюк - один з авторів "Жлобології".

З самого початку і до кінця брав активну участь у київському Майдані 2013-2014 років. Був одним з найгучніших його рупорів в соціальних мережах, видавав безліч революційного контенту, актуальні гасла, оптимістичну трансляцію у своєму блозі, різні статті. Є автором таких популярних гасел революції як "Лютуймо!", "Люте гасло!" та інших мемів.

Був одним з активних учасників "Художнього Барбакана", що виник як майданчик для творчого і не тільки опору під час Революції Гідності.