Дмитро Тодорюк

Режисер-постановник опер і мюзиклів, соліст групи "Авіатор", актор, композитор, перекладач

У період з 1994 по 2005 був студийцем театру-студії "Гердан" (р. Чернівці), учасником Вільної Інноваційної Академії Театру (р. Київ), вільним слухачем акторського курсу Ст. Талашко (у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. В. К. Карпенка-Карого). Знімався в кінофільмі "Братство" (режисер С. Клименко, к/з ім. А. Довженка, 2005). Перевів у співавторстві з театральним режисером Дмитром Лазорко п'єсу Ж.-Л. Лагарса "Далека країна" (видавництво "Юніверс", 2003) та лібрето опери "Бастьєн і Бастьена" В. А. Моцарта (2007). Закінчив Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського як вокаліст (2006, клас З. Бузини) і як режисер музичного театру (2009, курс професора Ст. Курбанова).

Серед режисерських робіт: мюзикл "Ляльки" і творчий вечір Дмитра Саратського (2007); у Національній музичній академії поставив опери "Бастьєн і Бастьенна" В. А. Моцарта (2008) та "Іспанська година" М. Равеля (2009).

У 2010 - співорганізатор і режисер Всеукраїнського телевізійного дитячого фестивалю "Різдвяна мелодія".

На сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва дебютував постановкою комічної опери Ф. Пуленка "Грудей Тіресія" (2010), яка отримала премію "Київська Пектораль" у номінації "Кращий музичний спектакль року", а режисер був удостоєний диплома в номінації "Дебют".

У 2011 став режисером-постановником і ведучим "Симфонічної абетки для дітей та їх батьків" (класик 1-й) - першої програми лекторийно-освітнього проекту "Музичні класики".

З 2012 - режисер-постановник театру.

Здійснив постановку музично-драматичного спектаклю "Дороги Шевченка", присвяченого 200-тію з дня народження геніального Українського поета (2013) і концерту з нагоди закриття 31-го театрального сезону "ГАЛА-Балаган" (2013).

У 2014 створив лібрето освітньої програми "Оперна абетка для дітей та їх батьків, або В пошуках загублених нот" циклу "Музичні класики" (класик 3-й) і здійснив постановку містерії сучасності "Повертайся живим".

У 2016 Артистичної вітальні театру поставив першу в Україні ситком-оперу "Бастьєн і Бастьенна" на музику Ст. А. Моцарта.

Усі статті автора

Аналітика - Дмитро Тодорюк

Відео за запитом "Дмитро Тодорюк"

Дмитро Тодорюк у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...