Борислав Береза

Народний депутат

Береза Борислав Юхимович народився 13 червня 1974 року в місті Києві. Закінчив економічний факультет Київського торговельно-економічного університету.

У 1991 році репатріювався до Ізраїлю, в Україну повернувся у 1993 році.

З 1994 року займався видавництвом і розповсюдженням книг. У 1996 році заснував фірму «Сефер», яка займалася книговиданням і книготоргівлею.

У 2010 році вів програму «Книга UA» на Першому національному. Також був ведучим програми «Мандри» та вечірнього радіо-шоу «Повний абзац з Бориславом Березою» на «Просто радіо». У 2013 році займався формуванням приватних книжкових колекцій.

У 2013-2014 рр. був спікером руху «Правий сектор». В грудні 2014 року заявив про складання повноважень. Балотувався як самовисуванець на позачергових виборах у Верховну Раду в жовтні 2014 року. Був обраний народним депутатом по мажоритарному округу № 213 в м. Києві.

У парламенті не входить до складу жодної з фракцій, є заступником голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, членом української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Одружений, має двох синів.

Усі статті автора

Відео за запитом "Борислав Береза"

Борислав Береза у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...