міністр соціальної політики України

Андрій Рева народився в Богодухові Харківської області. У 1987 році закінчив Ленінградське вище військово-політичне училище. Офіцер з вищою військово-спеціальною освітою. Має другу вищу освіту за кваліфікацією "Юрист".

У 1983-1987 роках був курсантом Ленінградського вищого військово-політичного училища ППО ім. Ю. В. Андропова. З 1987 по 1989 роки - заступник командира роти з політичної частини. З 1989 по 1995 роки працював вчителем Вінницької середньої школи №27.

Освоювати чиновницькі кабінети офіцер, а потім вчитель історії почав ще в 1990-е роки, коли став заступником тодішнього голови Вінниці Дмитра Дворкіса. Після поразки на виборах, Рева на п'ять років пішов працювати начальником управління соціального захисту населення Замостянського районного ради у Вінниці.

Але перемога Гройсмана на виборах вінницького міського голови стала і перемогою Реви - він знову повернувся в кабінет заступника, де і залишався до цього дня. В гучних скандалах не помічений. Любить про себе говорити, що був одним з авторів нинішньої методики розрахунку субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, брав участь у розробці нових нормативів споживання газу населенням в квартирах без лічильників.

14 квітня став міністром соцполітики в Кабміні Гройсмана.