Андрій Іллєнко

Народний депутат

Іллєнко Андрій Юрійович народився 24 червня 1987 року в місті Києві. У 2009 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "політологія". Після закінчення університету три роки там же навчався в аспірантурі кафедри політичних наук.

У 2005 році вступив до партії ВО "Свобода". З 2006 по 2010 рік обіймав посаду заступника голови Київської міської організації ВО "Свобода".

У 2008 році взяв участь в київських виборах до міської ради. Балотувався під номером 5 партійного списку ВО "Свобода". Під час президентської виборчої кампанії 2010 року був довіреною особою кандидата в президенти від ВО "Свобода" Олега Тягнибока.

У 2010 році за результатами місцевих виборів був обраний депутатом Київської обласної ради. У цьому ж році став головою Київської міської організації ВО "Свобода".

У 2012 році як кандидат від ВО "Свобода" взяв участь у парламентських виборах і пройшов у Верховну Раду, перемігши у мажоритарному окрузі № 215 р. в Києві. У парламенті VII скликання увійшов до складу Комітету з питань бюджету.

У 2014 році на позачергових виборах у Верховну Раду був висунутий ВО "Свобода" кандидатом у народні депутати в тому ж мажоритарному окрузі № 215 по місту Києву, де здобув перемогу і став народним депутатом. У Верховній Раді VІІІ скликання не входить до складу фракцій, є членом парламентського комітету з питань правової політики та правосуддя.

Усі статті автора

Відео за запитом "Андрій Іллєнко"

Андрій Іллєнко у новинах

Усі статті автора

Новини партнерів

Загрузка...