Цього року основними дистанціями для дорослих будуть 5 і 10 кілометрів, для дітей – 100 метрів. Крім того, подія передбачає  благодійний забіг довжиною 1 кілометр. За кошти, зібрані під час пробігу, організатори придбають спортивний одяг для шкіл-інтернатів.

http://vyshyvanka.club/

"Забіг у вишиванках" – це яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються й усі разом, вдягнені у вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю й незалежність нашої країни та нації. Автор ідеї  – Олександр Кузін, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, кращий марафонець Європи 2007 року. У 2014 році захід об’єднав 400 любителів бігу, які подолали 5 км на території НК "Експоцентр України". У 2016 і 2017 роках кількість учасників зросла до 1500 осіб і "Забіг вишиванках" перемістився на Русанівську набережну й одержав підтримку об’єднань українців не лише країни, а й за кордоном: із Рівного, Нової Каховки, Вашингтона, Нью-Йорка, Дубаї…

Метою заходу є поширення патріотичного настрою серед українців, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, розвиток масового спорту в Києві й Україні та створення позитивного іміджу нашої країни у світі.

За кошти, зібрані під час пробігу, організатори придбають спортивний одяг для Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Бахмутської міської ради" (КДЮСШ №1). У школі, на 13 відділеннях з видів спорту: легка атлетика, волейбол, бокс, кікбоксинг, футбол, баскетбол, настільний теніс, пауерліфтинг, боротьба вільна, дзюдо, сумо, самбо, стрільба кульова займається понад 1200 дітей та підлітків різних вікових категорій. Серед зіркових вихованців КДЮСШ бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 у Лондоні, призери численних чемпіонатів, Кубків Європи та світу.

 
Долучайтесь до кращого марафону серпня!

Детальніше – за посиланням http://vyshyvanka.club/events/kiev