З відкритих джерел

Здоровий сон допомагає людині набиратися сил і бути енергійним протягом робочого дня. Саме тому вибір матраца для сну — це серйозна і відповідальна справа, яка вимагає особливого підходу.

Підібрати матрац Дормео, який в повній мірі відповідатиме усім Вашим побажанням — просте завдання, якщо детально розібратися з основними його видами. Як не помилитися з вибором і купити те, що потрібно саме вам, детально розповість Barin House.

Найпопулярніші моделі виробів

  • V2 Aloe Vera. Цей матрац один з найбільш жорстких в лінійці. Він має приємне на дотик покриття і ідеально підійде тому, хто шукає якісну підтримку для відновлення хребта. Завдяки серцевині з піни матрац здатний адаптуватися до контурів спини.
  • iMemory Silver. Його основа складається з піни Еcocell. Це дозволяє виробу бути більш м'яким з одного боку і жорстким з іншого, роблячи його універсальним. Таким чином, ця модель стане кращою альтернативою для пар, які люблять спати на матрацах різної жорсткості. Миючий чохол без проблем очищається від забруднень і відрізняється довговічністю.
  • Fresh Prima. У конструкції цього матраца використовується спеціальне поєднання різних матеріалів і технологій. Вони націлені на те, щоб надати вашій спині відмінну підтримку і дозволити тілу дихати під час сну. За комфорт відповідають кілька шарів Еcocell, які знаходяться в основі виробу, а також шари революційних еластичних пружин. Другі здатні підлаштовуватися під вигини тіла і рухатися в різних напрямках незалежно один від одного. Завдяки таким пружинам коливання від рухів не поширюються по всьому матрацу.
  • Сієна. Цей твердий і дихаючий матрац дотримується ідеального балансу між підтримкою і жорсткістю. Він стане найбільш вдалим варіантом для тих, хто звик спати на животі або спині.

Забезпечте собі комфортний і міцний сон, а матраци від Barin House допоможуть вам в цьому.