З відкритих джерел

Завзяті футбольні вболівальники часто воліють дивитися матчі улюблених команд не лише з чисто спортивним інтересом. Набагато більше задоволення разом з перемогою улюбленого клубу в багатьох випадках їм приносить ще й додатковий матеріальний стимул у вигляді певного виграшу. В такому випадку залишається лише бути впевненим у своєму операторові ставок, щоб не мати проблем з виплатою грошей, так як відомо, що далеко не всі букмекерські контори ведуть чесну діяльність в мережі Інтернет.

Щоб не потрапити в халепу в таких випадках, краще користуватися спеціалізованими сервісами для вибору букмекерів. Про одному такому ресурсі ми якраз і хочемо розповісти в цій статті. Так, сайт SportStatist.com є не лише спортивним інформаційним порталом, але і корисним довідковим посібником для любителів ставок на спорт. На його інтернет-сторінках, крім спортивних новин, вболівальники можуть почерпнути для себе багато супутньої інформації зі світу спорту. Це, приміром, онлайн результати матчів з різних спортивних дисциплінах і детальна футбольна статистика.

Головною "фішкою" сайту є Рейтинг букмекерських контор ТОП-100, де представлена сотня найкращих операторів ставок. Цікавою особливістю даної градації букмекерів прийнято вважати прив'язку до точними даними, що робить цей рейтинг прозорим та об'єктивним. Так, для побудови рейтингу "ТОП-100" використовуються точні дані, які беруться з відкритих джерел мережі Інтернет. Мова про місцях сайтів операторів ставок у глобальному інтернет-трафік. Крім цього, тут також приймаються до уваги думки фахівців букмекерського бізнесу, що робить рейтинг ще більш універсальним.

Треба сказати також, що згаданий інтернет-ресурс має у своєму арсеналі не один букмекерський рейтинг, а пропонує на вибір з десяток рейтингів операторів ставок, залежно від потреб і інтересів гравців. Так, тут можна ознайомитися з рейтингом криптовалютных букмекерів, рейтингом кібер-букмекерів, рейтингом азіатських букмекерів і списком бірж ставок. А для користувачів з країн пострадянського простору досить цікавим може виявитися рейтинг російськомовних букмекерських контор. На додаток, всі представлені на сайті букмекери супроводжуються професійними оглядами, що теж важливо.

Крім цього, на порталі SportStatist.com можна помітити ще розділ "База знань", в якому зібрана інформація так чи інакше стосується ставок на спорт. Це статті про стратегії розміщення та психології ставок, розбавлені загальноосвітніми статтями та порадами щодо теорії успішної гри. Тому, підсумовуючи вищенаведене, нам залишається лише укласти, що представлений сайт має всі шанси стати не тільки провідним інформаційним ресурсом для звичайних уболівальників спорту, але і також корисним довідковим посібником для любителів ставок на популярні спортивні дисципліни і події.