Туфлі Фото з відкритих джерел

Якими б не були прекрасними і модними туфлі, їх роль полягає не тільки в тому, щоб визначати стиль і багатство образу, підкреслювати його престижність або епатажність. Не варто забувати, що у них доведеться ще й ходити.

Важливо відразу визначитися з призначенням туфель. Величезні підбори підійдуть для особливих подій. Взяти, приміром, почесну грамоту і тут же замінити "супер шпильки" за лаштунками зручним взуттям, набагато легше, ніж ходити так цілий день. Але, і зовсім відмовлятися від якогось каблука медики та фізіологи не радять.

Краще всього, зібрати кілька моделей на зміну в своєму гардеробі. Це можуть бути красиві туфельки на плоскій підошві. Підходить для довгого ходіння варіант на "спокійному" невеликому каблуці і розкішні "святкові", "вихідні" туфлі. При виборі будь-якої з цих моделей знадобляться кілька правил.

Поради фахівця покупцеві

  • Надзвичайно важливо врахувати якість матеріалу, який пішов на їх пошиття. Дешевий "не дихаючий" матеріал не тільки швидко втратить привабливий вигляд, але і негативно впливати на здоров'я ніг.
  • Від правильності крою і пошиття безпосередньо залежить подальша доля обновки. Вони можуть втратити форму. Складки, що раптово виникли в несподіваних місцях, можуть звести нанівець красу погано скроєної, недбало зшите взуття.
  • Розташування каблука не менш важливо. По відношенню до п'яті, він повинен бути так центрований, щоб вага тіла розподілявся по всій стопі рівномірно. Зміщений, зрушений каблук може зламатися. Навіть якщо він залишиться цілим, день, проведений в такому взутті, неодмінно позначиться болем в ногах, симптомами варикозу.
  • Від ергономічності матеріалу, з якого виготовлена устілка, залежить зручність і здоров'я ніг. Кращі зразки дихають, всмоктують вологу устілок роблять із замші або м'якої шкіри.

На що ще звернути увагу?

Важливо вибрати взуття тільки за розміром. Приміряючи нову пару туфель, не варто забувати, що ноги трохи змінюють розміри, набрякають до вечора. Тому туфлі, вибрані вранці, можуть здатися тесноватыми до вечора.

У магазині обов'язково потрібно поміряти обидві туфельки, переконатися в комфортності і трохи пройтися по магазину. Це допоможе виявити стійкість каблука, визначити, чи не тиснуть вони.

Правильно підібрані туфлі не тільки забезпечать гарний настрій своєю красою, але і збережуть здоров'я.