Як вибрати надійну двері для своєї квартири або будинку? Природно, в першу чергу потрібно звертати увагу на матеріал, з якого двері виготовлена. На жаль, відчутно заощадити тут не вийде, оскільки дешеві і легкі матеріали, як правило, легко руйнуються і не зможуть захистити вас в необхідній мірі. Так що конструкція сучасної двері повинна бути міцною і достатньою мірою товстої – не піддається зовнішньому впливу. Закріплювати таку двері необхідно тільки на надійних петлях, які витримають вагу всього дверного блока і які буде вкрай складно зламати. Причому бажано встановити на них для додаткового захисту ще і антизрізи. Крім того, дуже важливо вибрати механічно складну, стійкий до злому замкову систему, оскільки саме замок – головна мета квартирних злодіїв, адже розкрити його за допомогою відмички простіше і тихіше, ніж зносити всю двері. Не зайвим буде встановити поверх ще й замкову броненакладку.

Існує також ціла маса додаткових факторів безпеки, як то пластини запобігають висвердлювання або додаткові захисні листи металу. Про необхідність їх установки варто запитати майстрів при замовленні нової двері – вони допоможуть прорахувати всі нюанси і оцінити ризики та необхідні заходи безпеки.

Не менше, ніж захисні властивості, важлива та зовнішнє оздоблення дверного блоку, оскільки він повинен не тільки вписуватися в інтер'єр, але і бути стійким до таких зовнішніх умов, як температура і вологість, протистояти корозії і механічних пошкоджень. Варто враховувати також енергоефективність і шумопоглинання. В дверному блоці обов'язково повинен бути використаний якісний ущільнювач, який не пропускав би в оселі холод і не випускала тепло, не дозволяв би проникати звуків з під'їзду або з вулиці.

Як бачите, нюансів при виборі вхідних дверей маса. Ось чому важливо звертатися за її виготовленням і установкою до перевірених професіоналів. При цьому можна замовити строго індивідуальне рішення, але воно обійдеться вам дуже недешево. Більш вигідним варіантом стане конструкція з готової серії, добре зарекомендувала себе на ринку. До таких відносяться, наприклад, двері "Страж"   двері вхідні "Новий світ" . Вони виконані з перевірених матеріалів, передбачають велику кількість варіантів обробки і установки, а також можуть бути оснащені додатковими системами безпеки.