З відкритих джерел

Сьогодні молодь в Україні все менше вірить у щасливий шлюб на все життя без розлучення через кілька років.

Чия це винна?

"Найперше сімейні цінності формуються з раннього дитинства в колі сім’ї, далі у самому суспільстві. Дитина, що пережила розлучення двох улюблених людей, своїх батьків, буде тримати образу впродовж життя, тим самим втративши віру у щасливі відносини. Тут ми можемо говорити і про помсту протилежній статі у майбутніх стосунках через образу на одного з батьків та непрощення", - стверджує Руслан Кухарчук, член Християнської Бізнес Асоціації, громадський діяч та керівник руху "Всі разом-за сім’ю!".

Тому дуже важливо українцям зараз показати своїм прикладом, як будувати щасливі відносини між жінкою та чоловіком у власній родині своїм дітям.

Кожному необхідно усвідомити, що на ньому лежить відповідальність за майбутнє  дітей та за те, які наші дії вони наслідують, бо ж підсвідомо ми копіюємо сімейну модель наших батьків.

Конфлікти, насильство, алкоголізм, неповага до свого парнера, зрада породжують таку ж поведінку, а відповідальне сімейне виховання, побудоване на християнських сімейних традиціях, вирішує ряд проблем, котрі зараз стоять на порядку денному в Україні. Це алкоголізм, наркоманія, педофілія, захворювання на ВІЛ/СНІД та інше.

Своїм прикладом і спільними зусиллями ми разом зможемо побудувати сильний інститут сім’ї.

Християнська Бізнес Асоціація - це соціально - відповідальні бізнесмени, мета яких є сприяння розквіту української держави, відкриття нових робочих місць, допомога нужденним.

Члени Асоціації проводять заходи на захист сімей та дітей, такі як "Всі разом-за сім‘ю".

Надалі планують ініціювати розробку та прийняття державної програми щодо підтримки сімей з відповідним фінансуванням та підвищення рівня державної сімейної політики до рівня центрального органу виконавчої влади.