Про всесвітньої торгової майданчику еВау, чув кожен користувач інтернету. За даними дослідницької компанії GfK Group, еВау входить в трійку найпопулярніших в Україні зарубіжних онлайн-шопів (поряд з “Алиэкспресс” і Amazon).

Навіщо вам потрібен еВау

Ebay - американський маркетплейс, який дає можливість продати й купити практично що завгодно. Тут продаються рідкісні картини, морські прогулянки, медтехніка. А вже про одяг, взуття і електроніку і говорити не доводиться. Регулярні акції, вигідні пропозиції, неймовірний асортимент, висока якість товарів, можливість придбати продукцію за смішну ціну на торгах - це далеко не всі причини, за якими онлайн-майданчик зберігає світове лідерство на ринку онлайн-ритейлерів. Головна принадність покупки і доставки з eBay - можливість купити товар за тією мінімальною ціною, яка влаштує вас особисто. Саме з цієї причини в наш час доставка з eBay" target="_blank" rel="noopener">доставка з eBay в Україні актуальна як ніколи. 

Переваги покупок на ebay

 1. Формат інтернет-аукціонів. Якщо ваша пропозиція буде останнім на момент закінчення аукціону, можна викупити товар з самої солодкої ціною.
 2. Широка цінова політика. На ebay можна купити як нові речі так і продукцію з пошкодженою упаковкою або незначними дефектами, відновлений товар. І все це з величезними знижками. 
 3. Простий і зручний інтерфейс.
 4. Захист від шахраїв. Якщо викуплений товар не підійшов або не відповідає опису, є можливість відкрити спір і повернути свої гроші.

Як купити на eBay з доставкою в Україну


Сервіс покупок USAinUA дає можливість швидко і просто здійснювати придбання та доставка товарів з ebay в Україну.

Що входить в послуги USAinUA:

 • реєстрація на майданчику
 • перевірка продавця на шахрайство і допомогу з поверненням якщо товар не підійшов
 • виграш будь-яких торгів на аукціонах
 • консолідація і поділ товарів для оптимізації розмитнення
 • оформлення всіх митних документів
 • страхування вантажу
 • вирішення питання з доставкою ваших замовлень в Україну за пару кліків за найвигіднішими тарифами

Менеджери компанії USAinUA допоможуть викупити ваше замовлення і простежать за доставкою замовлення прямо до ваших дверей. З USAinUA купувати в США стає легко!