Фото з відкритих джерел

Придбати недорогі квитки - нормальне бажання кожного пасажира. Так як же взяти подешевше?

1. Спочатку визначитеся з тарифом авіаквитка. Якщо один квиток на весь маршрут, при пересадці не треба оновлювати реєстрацію та отримувати багаж. Потрібно пройти контроль безпеки і пройти на посадку.

Орієнтуйтеся на час стикування вильотів. Перевага роботи з tickets.eeLennupiletid, безперечно, так як сама авіакомпанія несе відповідальність за запізнення на ваш наступний рейс. Однак, якщо це сталося і ви запізнилися - найближчий і безкоштовний наступний виліт вам забезпечать з урахуванням оплати харчування та надання готелю (якщо доведеться заночувати).

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ

Москва → Шанхай від 220 EUR

Москва → Іркутська від 220 EUR

Москва → Абакан від 160 EUR

Москва → Пхукет від 396 EUR

Москва → Барнаул від 125 EUR

Москва → Бангкок від 217 EUR

Москва → Рим від 77 EUR

Москва → Рига від 94 EUR

Москва → Батумі від 90 EUR

Москва → Бішкек від 84 EUR

З покупкою двох окремих квитків - пересадка і всі труднощі з нею пов'язані, повністю ляжуть на ваші плечі.

Для того щоб отримати багаж (пройти паспортний контроль), зареєструватися на рейс (за сорок хвилин до вильоту) буде потрібно не менше двох годин. Тому намагайтеся пройти необхідні процедури завчасно і без зайвих зволікань. На сайті авіакомпанії представлений статистичний огляд запізнень і затримок. Уважно ознайомтеся з ним, щоб уникнути непередбачених ситуацій.

2. Дочекайтеся розпродаж чи акцію. Вони проводяться для зацікавленості клієнтів до рейсів, які втратили свою актуальність (завершення туристичного сезону та інше). Заздалегідь визначтеся — чи підходить вам такий сезонний варіант чи ні. Хоча можливі й виключення або "щасливий випадок", коли з'являється можливість придбати квитки в розпал сезону і за низькою ціною. Під час акції або спеціальної розпродажу квитків звертайте увагу на дрібний шрифт (виноски). Прописана у виносках інформація, зазвичай буває важливою і вимагає пильного вивчення. Слід зауважити, що вартість квитків безпосередньо залежить від якості обслуговування (в залежності від тарифа). Зазвичай поверненню і обміну дешеві квитки не підлягають, навіть у випадках форс-мажору вам, навряд чи дадуть компенсацію. Щоб володіти оперативною інформацією про розпродажі та акції на авіаквитки підпишіться на розсилку по електронній пошті.

Ви будете в курсі всіх рейсів, які вам необхідні.

3. Економічним буде покупка авіаквитка в сусідній пункт, а до кінцевого місця призначення дістатися іншим транспортом (таксі, автобусом, електричкою тощо). Європейські наземні види транспорту славляться своїм комфортом.

З урахуванням перегляду проїжджаючих пейзажів, така поїздка після перельоту доставить вам чимало приємних моментів.

Можна знайти і сусідній аеропорт. Економія в тому, що ціна авіаквитка, при малій пасажирської завантаженні аеропорту, відповідно нижче.