Цього року організатор, компанія Run Ukraine очікує на 3 500 бігунів з різних міст України та інших країн. Захід традиційно відбувається за підтримки Одеської міської ради.

Учасники прес-конференції:                                                  

Черніцький Дмитро – Генеральний менеджер Run Ukraine;

Пуздрач Руслан Начальник управління з питань фізичної культури і спорту Одеської міської ради

Письменюк Вячеслав Виконавчий директор Таврия В

runukraine.org

“Вже четвертий рік поспіль на старти на березі Чорного моря виходять тисячі бігунів. Це не тільки одесити, але й гості з інших міст і навіть з-за кордону. До Одеси завітають атлети з понад 20 країн світу, у тому числі Фінляндії, Франції, Норвегії, Ірландії, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Великої Британії та Сполучених Штатів. Одеський півмарафон не лише популяризує здоровий спосіб життя серед населення – такі заходи сприяють розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму, економіки та популяризації України у всьому світі”, - говорить Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Призовий фонд:

Призовий фонд у 2019 році виріс майже вдвічі і складе 124 000 гривень. Серед чоловіків і жінок, які будуть бігти півмарафон, буде визначено по 5 призерів в абсолюті серед жінок і чоловіків. Вони отримають винагороду: від 8000 до 2 500 гривень. Також будуть нагороджені призери у вікових категоріях.

В естафеті Under Armour Relay 3х5+1х6.0975 км команда-переможець отримає грошову винагороду - 8000 гривень, а команди, які посіли 2 та 3 місця - пам'ятні призи.

Серед учасників командного забігу Team 4х21,0975 км також визначать переможців. Результатом у командному заліку є сума офіційних результатів усіх чотирьох членів команди, будуть нагороджені три найшвидкісніші команди: 1 місце - 6000 гривень, 2 місце - 4000 гривень, 3 місце - 2000 гривень.

"Для Одеси такі спортивні заходи дуже важливі, тому що вони об’єднують містян, укріплюють їх здоров’я і на створюють у місті неповторну святкову атмосферу. Одеська міська рада охоче підтримує такі ініціативи, адже їхній позитивний вплив на місто не обмежується якимись соціальними моментами, – зазначив Руслан Пуздрач, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської міської ради. – За чотири роки існування Одеського півмарафону кількість учасників зросла у 4 рази, з 1000 до майже 4000. Багато з них приїжджають з інших міст і навіть з-за кордону, що дає привід говорити про зростання туристичної привабливості Одеси".

Медалі:

Під час Одеського півмарафону відбудеться дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м та 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль.

Фінішери напівмарафонської дистанції отримають медалі з Воронцовським маяком. Бігуни на дистанції 10 км тепер також будуть отримувати медалі фінішера.

Команди-учасники естафети будуть нагороджені медалями, що з'єднуються в єдине ціле як символ командної роботи.

Туризм:

Одеський півмарафон - не тільки важливе бігове свято, але й захід, що розвиває внутрішній та зовнішний туризм. Так, цими вихідними в Одесу завітають 1500 бігунів із інших міст України та більш ніж 140 іноземців. Більшість з них прибудуть із Молдови, Туреччини та Польщі. Всього до нас завітають бігуни із 22 країн.

Перекриття:

УВАГА! У неділю, 15 вересня, та частково 13 та 14 вересня у зв’язку з проведенням четвертого міжнародного Одеського півмарафону 4th Tavria V Odesa Half Marathon буде обмежений рух транспорту у центральній частині міста, через що зміняться маршрути громадського транспорту.

runukraine.org

Контакти:

Єлманова Катерина

email: [email protected]

тел.: 050 549 00 00