Фото з відкритих джерел

Ні для кого не секрет, що телевізори з вигнутим екраном вперше з'явилися на ринку виключно завдяки гонці топових виробників за великими розмірами діагоналі. Бренди, які бажають завоювати титул творця самого габаритного телека, примудрилися впровадити і популяризувати інноваційну технологію вигнутого дисплея. Не стала виключенням і компанія Samsung – на даний момент в її арсеналі є досить цікаві та оригінальні екземпляри.

Купити телевізори Samsung з вигнутим екраном можна на сайті https://www.moyo.ua/, а нижче йтиметься про переваги таких девайсів.

4 "плюса" телеків із зігнутим дисплеєм

  • Занурення у відео. Телевізорів з рівним екраном дозволяють використовувати тільки основне зір під час перегляду і бачити картинку плоскою. На відміну від них, телевізори з вигнутим екраном забезпечують можливість бачити об'ємне зображення завдяки залученню периферійного зору.

  • Глибина картинки. Колись телевізори з вигнутим екраном вже експлуатувалися повним ходом. Однак, дисплей у них був опуклим, спрямованим до глядачеві, з-за чого "з'їдався" глибина кадрів. Телевізори з вигнутим екраном навпаки трохи запалі, тому картинка здається більш глибокою, ніж на екрані звичайних пристроїв.

  • Контрастність. Завдяки неординарній технології виготовлення телевізори з вигнутим екраном демонструють зображення високої якості. Особливо помітна відмінна контрастність, якої часто не вистачає звичайним тєлєків.

  • Відсутність необхідності використання антиблікового покриття. Багато телевізори при природному освітленні просто неможливо дивитися, оскільки їх дисплеї не покриті спеціальним покриттям шаром. Власникам вигнутих телевізорів Samsung сонячні промені не заважають комфортному перегляду завдяки їхньому нестандартному форм-фактору.

Докладні відомості про телевізори Samsung із зігнутим дисплеєм можна дізнатися на сайті компанії.