XXI століття — це час народження нової Жінки. Вона успішно поєднує роботу, дім, бізнес, творчість сімейні обов'язки та багато іншого, не нехтуючи при цьому особистим здоров'ям та ще й блискуче виглядає.

bizwomanday

Як поєднувати все й одразу? Як зважитися на перший крок до своєї мрії? Якими мають бути перші правильні кроки до побудови власного бізнесу? Відповіді на ці та безліч інших питань чекають всіх учасників конференції BUSINESS WOMAN DAY!

Під одним дахом зберуться власниці та засновниці бізнесу, ТОП-менеджери, бізнес-леді, блогери та представниці різних професій. Разбір кейсів, особисті історії та факти, лайфхаки успішних жінок, а також ефективний нетворкінг покладуть початок новим та яскравим проектам, які впливатимуть та змінюватимуть майбутнє нашої країни та нашого життя на краще!

Своїми прикладами ділитимуться ТОП-спікери країни. Вони входять до списків найуспішніших жінок України, відомі далеко за межами держави та 100% знають як досягти повноцінного успіху. Серед них:

МАША ЄФРОСІНІНА - телеведуча, почесний Посол Фонду народонаселення ООН з питань насильства в сім'ях та гендерної рівності, член Правління "Твоя Опора", співорганізатор та ідейний натхненник Charity Weekend, блогер. На її Instagram підписані 1,2 млн осіб, а YouTube канал налічує понад 145 тис. підписників.

ЯРОСЛАВА ГРЕСЬ - СЕО агентства GresTodorchuk PR, громадська діячка, журналістка, блогерка, входить в ТОП-100 найвпливовіших жінок України, визнана Жінкою Року за версіями Cosmopolitan Awards (ActBeautiful), Elle Beauty Awards (Social Impact), Guerlain Inspiration Awards & MarieClaire (Charity).

ЛЄРА БОРОДІНА - серійний підприємець, засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, магазину подарунків Lavla, освітнього проекту Big Plans Club, співзасновниця світової мережі б'юті-барів G.Bar і магазину корейських брендів So DoDo.

Організатор BUSINESS WOMAN DAY освітня компанія PRIZMA – організатор наймасштабніших форумів "Бізнес Концентрат" (2 роки поспіль, 17 000 + учасників), "Перша Чоловіча Конференція" (1000 + учасників) та засновник "Клубу підприємців PRIZMA".

Детальна інформація на сайті: www.bizwomanday.com

Дата: 12 жовтня 2019 року.

Місце: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, MercureCongressCentre

Для жінки не існує неможливого!