Гольф - це гра мільйонів людей по всьому світу. В Україні становлення цього виду спорту почалося десять років тому. Саме тоді з'єднання явилися перші в сучасній Україні гольф-клуби.
 
"Нашому клубу, найбільшому в Україні, виповнилося 10 років. У клубі 36 лунок. Проектував це все Пітер Чемберлен, англійський архітектор. Перше поле дуже просте, воно дозволяє будь-якому новачкові комфортно входити в нього. Одному полі - середнє, навколо лісу. І також є чемпіонське поле, на якому проводилися престижні змагання, аж до олімпійських, - говорити Лев Гольдберг, член правління гольф-клубу "Гольфстрім".
 
Клуб входити до всесвітнього рейтингу кращих гольф-полів GolfDigest. Академія клубу відкрита для усіх гравців незалежно від статі, віку та соціального статусу.
 
"Заняття з тренером, на полі, лекції з гольфу та з етикету - ми даємо такий максимум, який можна даті, щоб людина закохався в гольф", - говорить Ганна Свець, директор гольф-клубу "Гольфстрім".
 
Влітку клуб запускає дитячий табір із професійним навчанням гольфу.
 
"Буде мінімум 6 годин тренувань, п'єр ятиразове харчування, весь час будемо проводити на свіжому повітрі", - говорити Свець.
 
Гольф - це не лише спорт, а й усталений світогляд та етикет, розповідають у клубі.
 
"Це не залежить від віку і професії. Люди повністю віддаються грі. Зігравши одну партію в гольф, можна повністю пізнати людину, - говорить Лариса Непочатова, капітан гольф - клубу "Гольфстрім".
 
"Гольфстрім" є і наймасштабнішим в Україні еко-об'єднання об'єктом площею 400 гектарів. Для відпочинку на природі та під час турнірів гості можуть зупинитися у котеджах та апартаментах на території комплексу.