Завдяки рішенню MAG MUST (Multiple Uniform Sound Technology), за допомогою звукового обладнання одного формату можна озвучити захід як в барі, так і на стадіоні. При цьому, система MAG MUST, яка побудована на основі компактного лінійного масиву MAG WASP, здатна створити безпрецедентно рівномірне звукове покриття на всій території заходу.

MUST

Олексій Ходченко, системний інженер MAG Audio: "У нас в компанії був план створити по-справжньому універсальну систему озвучення, яка б могла застосовуватися для будь-якого приміщення незалежно від розміру. Завдяки унікальним можливостям масштабування, ця технологія здатна перевернути уявлення про використання лінійних масивів ".

На презентації також був присутній експерт реєстру книги рекордів України, який зареєстрував рекорд зі створення "мінімальної різниці звукового тиску на одній локації".

Віталій Зорян, експерт реєстру книги рекордів України: "Максимальні відхилення були +/- 2 ДБ, хоча стандартом озвучування таких просторів вважається +/- 6 ДБ. Таких показників в історії озвучення концертів ще не було. Звук приголомшливий, до мурашок".

MUST

На презентації були присутні топ-менеджери українських і зарубіжних компаній по організації заходів і концертів, дистриб'ютори, інтегратори, а також представники ЗМІ та міської влади. Зокрема, на презентації були присутні Ірина Горова, Антон Тараненко, Максим Радуцький, Артем Гагарін, Сергій Перцев, Віталій Писаренко, Fabrizio Bolzoni і багато інших почесних гостей.