112.ua

26 листопада бізнес-асоціація URE Club спільно з видавництвом Europaproperty.com проведе Форум країн Східної Європи EE Real Estate Forum для компаній - учасників ринку нерухомості. Цього року головною темою заходу стане "Житлова нерухомість як драйвер зростання економіки регіону". Форум пройде в InterContinental Hotel в четвертий раз.

Івент об'єднає професіоналів ринків нерухомості України, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови та Польщі.

В рамках заходу планується організувати тристоронній діалог між бізнесом, чиновниками і громадськістю.

Чому варто відвідати Flatfy Residential Day?

  • Щорічно захід збирає на своєму майданчику визнаних світових експертів в сфері нерухомості, архітектури та дизайну, консалтингових і проектних компаній.
  • Платформа об'єднує професіоналів з багаторічним досвідом. Ви зможете почути про юридичних та економічних аспектах розвитку ринку нерухомості регіону; про проблеми і двигунах урбанізації; про соціальну спрямованість девелопменту та можливих дивіденди для бізнесу; про ефективні стратегії продажів.
  • Можливість розширити ділові контакти, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринках нерухомості в інших країнах, зрозуміти тренди для вирішення актуальних проблем в сфері нерухомості.

"У реаліях чинного закону" Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду "та стартувала програми будівництва нового житла на місці будинків старше 50 років, нерухомість з високорентабельного бізнесу перетворюється в драйвер зростання ВВП і базою для формування заощаджень не тільки для бізнесу, а і доходів домогосподарств. Саме тому EE Real Estate Forum - знакова подія і важливий інструмент індустрії, що дозволяє не тільки позначити ландшафт і розстановку сил, визначити зростаючі тренди, а також зрозуміти наскільки ринок однорідний і які кластери, крім очевидних (житлова, торгова і комерційна нерухомість) сформувалися сьогодні " - підкреслив Данило Владов, член наглядової ради URE, генеральний директор DCH Infrastructure & Real Estate.

У програмі Форуму, в тому числі:

  • Обговорення юридичних аспектів і зв'язків з державними органами при роботі з інвестором.
  • Питання урбанізації та розвитку міст.
  • Інвестиційна дискусійна панель, під час якої будуть обговорюватися основні можливості для інвесторів регіону і інструменти залучення іноземних інвестицій.
  • Flatfy, it-стартап, проведе в рамках дискусійної панелі порівняльний огляд сегменту житлової нерухомості по країнам.

Програма заходу, розроблена експертами Europaproperty.com спільно з URE Club, успішний досвід роботи яких на ринку девелопменту становить понад 10 років, націлена на отримання гостями і учасниками достовірної інформації про кожному регіоні з метою оцінки інвестиційної привабливості кожного.

Місце: InterContinental Hotel, вул. Велика Житомирська, 2А

Контактна особа: ЦИСН Васадзе, [email protected], +380 67 508 80 81