Цими вихідними у Києві, в мікрорайоні Позняки, відкрили новий клуб активного розвитку дитини Kinder Club, який пропонує великий вибір занять для дітей від 1 до 12 років за різноманітними напрямками.

Успішність дитини багато в чому залежить від рівня її фізичного, інтелектуального, соціального та емоційного розвитку. Кваліфіковані викладачі, тренери, вихователі та психологи, що використовують у роботі з дітьми найсучасніші програми і передові технології, допоможуть Вашій дитині направити енергію на розвиток своїх здібностей і зміцнити впевненість у собі, підберуть різноманітні фізичні навантаження для розвитку, зміцнення й підтримки здоров’я. Надання можливості дітям займатися різними видами діяльності в одному місці дуже подобається сучасним батькам. Саме це для своїх клієнтів пропонує Kinder Club", відзначає виконавчий директор Фітнес Групи Continent, Шаблій Сергій.

У новому клубі активного розвитку дитини є заняття з таких спортивних напрямків, як гімнастика, акробатика, футбол, танці та хореографія, а також різноманітні єдиноборства і бойові мистецтва. Крім того, у Kinder Club є дитячий психолог, заняття з яким спрямовані на те, щоб кожна дитина могла максимально розкрити та розвинути свої таланти та здібності, покращити свій емоційний стан та налагодити взаємодію з однолітками та батьками.

"На сьогодні все більше педагогічних фахівців України зазначають, що сучасне покоління дітей потребує активного різностороннього розвитку з можливістю  розкриття творчих та  інтелектуальних здібностей. Унікальність Kinder Club полягає в тому, що вперше в Україні ми поєднали тему дитячого фітнесу та школи раннього розвитку. У клубі, окрім п'яти спортивних студій, ще є творча майстерня, де наші діти можуть проявляти свою індивідуальність та креативність", наголошує Наталія Поліщук, фінансовий директор Фітнес Групи Continent. "До того ж, ми плануємо постійно проводити різноманітні майстер-класи для наших маленьких клієнтів, щоб вони мали можливість гармонійно і всебічно розвивати свій творчий потенціал".

Подбали у Kinder Club і про батьків. Спеціально для них створена комфортна зона очікування з трансляцією тренування в режимі онлайн. А крім того, у клубі є чудово облаштована ігрова кімната для дітей, в якій батьки можуть залишити дитину на декілька годин під наглядом вихователя.

З нетерпінням чекаємо вас і ваших діток у Kinder Club, пр-т Григоренка, 23, ЖК Абрикос.