1x Bet

Кожен рік, починаючи з 1963-го, великі виробники автомобілів борються за звання "Автомобіль року", що не тільки робить їх визнаними лідерами, але і стимулює продажу відповідних моделей. БК 1xBet не залишається осторонь і дає вам можливість отримати прибуток, вгадавши, хто отримає цю нагороду в 2020 році.

Як і кожен рік, конкуренція дуже серйозна, і в гонці беруть участь виробники автомобілів з усього світу. Mazda, Skoda, BMW, Renault, Toyota, Nissan - серед автовиробників, які будуть боротися за цей трофей в 2020 році.

Необхідна умова участі в гонці за цей титул: автомобілі повинні бути запущені в продаж протягом останніх дванадцяти місяців до присудження призу. Основними критеріями, на яких ґрунтується журі при прийнятті рішення, є дизайн, комфорт, безпека, маневреність, продуктивність, функціональність, викиди забруднюючих речовин, задоволеність клієнтів, ціна. 

Ще однією умовою для участі в конкурсі автомобілів є доступність моделі, як мінімум, п'яти європейських країнах, а загальний обсяг продажів повинен сягати не менше 5000 одиниць на рік. 

Просте голосування використовується для вибору короткого списку із 7 автомобілів. Потім у кожного члена журі є 25 очок, які вони ділять між усіма моделями в шорт - листі. Машина, яка набирає найбільшу кількість очок після закінчення голосування, виграє титул. Голосування є публічним та максимально прозорим.

Деякі з коефіцієнтів, запропонованих 1xBet: на перемогу Mazda CX-30 - 4, Skoda Kamiq - 5, Renault Clio - 9, Nissan Juke - 12. Таким чином, у кожного є можливість поставити на свого фаворита.

Втілите в життя свою пристрасть до відмінним машин і скористайтеся високими коефіцієнтами, які пропонує БК 1xBet!