Свою присутність на світовому фінансовому ринку цей брокер почав більше двадцяти років тому, в далекому і непростому 1994-му році. Незважаючи на складні часи (кризи 90-х і 2008-09 років) компанія вижила. Що за компанія, запитаєте ви? Це Телетрейд. Відгуки про компанії переважній більшості позитивні, тому що в усі часи вона вміло виходила з кризових ситуацій. Ще б, тільки уявіть собі: компанія охоплює понад 200 міст майже в тридцяти країнах світу. Цифра з кожним роком зростає. А знаєте чому? Просто в 21 столітті як ніколи стає затребуваним пасивний дохід. І якщо вибирати між банківськими вкладами, з невисокою процентною ставкою, і торгівлею на біржі, то все більше інвесторів вибирають другий варіант, тому що тут капітал можна збільшити в рази. Також завдяки трейдингу можна здійснити свою мрію. Торгівля на фінансових ринках – це справжній бізнес, який вимагає адекватного мислення, серйозного ставлення, вміння контролювати ситуацію і грошові засоби, а також дбайливо до них ставитися.

Компанія Телетрейд допомогла поширити в нашій країні професію фінансового аналітика і фінансового експерта - ті спеціальності, які вже давно на Заході стоять в одному ряду з професією лікаря чи юриста. Практично кожен європеєць примножує свої кошти за допомогою фінансових ринків. У розділі Teletrade вакансії можна знайти інформацію по відкритих вакансій на ці посади.

З відкритих джерел

Компанія Телетрейд вдосконалює свої сервіси

Якщо спробувати розібратися, що таке Телетрейд, то, почитавши інформацію про компанії та всілякі Teletrade відгуки, можна легко і без жодних зусиль зробити висновок, що напрошується: Телетрейд – це не просто брокер. Це світова, міжнародна компанія, що заслужила довіру своїми справами, порядністю, чесним виконанням зобов'язань перед своїми клієнтами. Телетрейд відгуки клієнтів і Телетрейд відгуки співробітників широко представлені на інтернет-ресурс компанії Телетрейд офіційний сайт. Він добре розроблений з урахуванням всіх побажань і питань, які найчастіше виникають у клієнтів. Крім того, тут є розділ "Особистий кабінет".

Компанія Телетрейд, як ніхто інший, дорожить своїми клієнтами і піклується про них, регулярно створюючи моменти, поліпшують і полегшують співробітництво. Для цього була створена технічна підтримка, де співробітники старанним чином працюють 24 години 7 днів на тиждень. Вони надають всіляку підтримку з будь-яких питань всім, хто потребує допомоги. Оскільки компанія міжнародна, питання можна задавати на різних мовах. І відповідь ви теж отримаєте на тій мові, на якому запитали. Ввічливі співробітники цінують свій час і час клієнтів, тому інформація надається швидко, чітко, максимально стисло і зрозуміло.

З відкритих джерел

Компанія Телетрейд надає акції та бонуси

Відгуки про Телетрейд кажуть, що компанія постійно заохочує своїх клієнтів, а також заохочує їх за успіхи. Офіційний сайт Телетрейд надає не тільки інформацію по розділам Телетрейд новини, Телетрейд відгуки співробітників, Телетрейд вакансії, Телетрейд аналітика, але і розкриває суть акцій і бонусів. Останнім часом великою популярністю користується акція, унікальна в своєму роді - "Бонус на рахунок – 24 %". Вже з назви зрозуміло, що клієнт отримує до основної прибутку ще 24 % зверху. Нарахування 24-х відсотків відбувається щомісяця для всіх інвесторів на їх особисті кошти, якщо вони постійно торгують на рахунку. Нарахування відсотків відбувається в перших числах, але не пізніше п'ятого числа місяця, який слідує за розрахунковим. Бонуси будуть нараховані, тільки якщо ви протягом місяця активно торгували по всім умовам. Більш детальну інформацію надає Телетрейд офіційний сайт.

З відкритих джерел

Teletrade відгуки підтверджують: Телетрейд новини і Телетрейд аналітика - на вищому рівні

Офіційний сайт Телетрейд надає різноманітну корисну інформацію. Відгуки про Телетрейд резюмують, що вся інформація якісна. Тут є розділи, які користуються величезним попитом: Телетрейд аналітика, Телетрейд новини, Телетрейд вакансії. Загалом, сервіс компанії починається з її сайту. В даний час для будь-якої фірми її сайт, а в нашому випадку – Телетрейд офіційний сайт – це обличчя компанії, за яким можна зрозуміти, серйозна чи вона, чи можна їй довіряти. Новини та аналітика завжди просто необхідні всім тим, хто торгує на валютному і фондовому ринках. Регулярно її можна бачити на каналі YouTube:

Що таке Телетрейд? Відгуки співробітників брокера

Телетрейд офіційний сайт, а також канал Телетрейд в YouTube розташовують великою кількістю позитивних думок від тих, хто безпосередньо працює в компанії. Усі ці відгуки про Телетрейд сповнені вдячністю і підкреслюють переваги компанії.

Виходячи із залишених відгуків, видно, що кращих співробітників компанії регулярно преміюють. Співробітники дякують компанію, своїх колег, а також керуючих, які завжди дають слушні поради і до яких можна звернутися з будь-якого питання, адже головне - це команда. Тільки з командою досягаються результати - про це говорять Teletrade відгуки. Компанія Телетрейд, зі свого боку докладає максимум зусиль, щоб допомогти співробітникам домогтися високих результатів. Нерідко у відгуках йдеться про можливості знайти в інтернеті Teletrade вакансії.

З відкритих джерел

TeleTrade відгуки від клієнтів компанії

Євген Вікторович з Харкова у своєму відео-відкликання про TeleTrade розповідає, що співпрацює з компанією близько трьох місяців. На даний момент він говорить, що результати його дуже радують. Євген підключив Майстер-Інвест, так як у самого часу на торгівлю не вистачає, та й недостатньо необхідних знань для цього. Зараз у Євгена чотири Майстер-Інвест рахунку. Бували осідання, але в основному тенденція позитивна. За три місяці Євген непогано наростив капітал і сподівається на подальшу співпрацю. Також інвестор позитивно відзначив своє знайомство з Телетрейд аналітика і Телетрейд новини.

Проект Телетрейд "Фінансова грамотність"

Брокерська компанія активно займається реалізацією проекту "Фінансова грамотність", мета якого - підвищення фінансової грамотності українського населення за рахунок проведення майстер-класів, тренінгів і семінарів на тему фінансових ринків.

В рамках даного проекту компанія проводить різноманітні заходи, конкурси та проекти, допомагає навчальним закладам та громадським організаціям. Основний упор робиться на молодь і дітей, оскільки саме цієї категорії людей доведеться будувати майбутнє нашої країни. Таким чином, від їх фінансової грамотності залежить дуже багато. На заходах Телетрейд в рамках проекту "Фінансова грамотність" кожен учасник може винести для себе нові знання і в майбутньому застосувати їх для своєї користі.

З відкритих джерел

TeleTrade бере участь у благодійності

Компанія небайдужа до українським жителям. Усіма можливими способами надається допомога і підтримка нужденних. Цього разу допомогу компанії прийшла в Київ в "Місто щасливих дітей". Це благодійна організація для допомоги дітям, від яких відмовилися батьки. Тут проживає тридцять дітей від трьох до тринадцяти років. Вони дуже потребують допомоги: у їжі, у теплій атмосфері, а також просто у щасливому дитинстві. Керівництво даної організації вдячно компанії TeleTrade за надану допомогу і за небайдуже ставлення до дітей.

Компанія Телетрейд володіє колосальним безліччю достоїнств, про що було сказано вище. Це є істотним підставою для того, щоб брокер не сходив з провідних позицій серед конкурентів на міжнародному рівні. Співробітники і клієнти дуже раді тому, що взаємодіють саме з Teletrade, а це є черговим доказом стабільності цього брокера та його бездоганної репутації.

Окремо хотілося б згадати і про найближчі плани компанії. В недалекому майбутньому брокер має намір розширити свою географію, відкривши нові представництва у скандинавських країнах - у Данії та Швеції. Це знову підтверджує те, що компанія Телетрейд не стоїть на місці, а активно розвивається, відкриваючи нові горизонти.

Почавши співпрацю з брокерською компанією Телетрейд, ви будете шкодувати тільки про одне - чому не зробили цього раніше - компанія в змозі кардинально змінити ваше життя.

З відкритих джерел