15 грудня 2018 року девелоперська компанія Статус Груп виступила головним спонсором Всеукраїнського турніру по боксу серед чоловіків "Звільнення"

З відкритих джерел

Видовищні поєдинки проходили у боксерському клубі "ALL STARS BOXING" за адресою: проспект Лобановського, 119-В у м. Києві та були присвячені 75-річниці з дня визволення Києва від фашистських загарбників.

Учасників турніру привітали та побажали перемоги:
Артур Леонідович Палатний, український політик, народний депутат України 7-го і 8-го скликань, Голова Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму; Андрій Стріхарський, Голова наглядової ради девелоперської компанії Статус Груп; Кирило Валерійович Шевченко, президент федерації боксу.

У Всеукраїнському боксерському турнірі взяли участь 60 боксерів. Серед них першорозрядники та кандидати в майстри спорту. Учасники за перемогу отримали звання - "майстер спорту".

З відкритих джерел

"Я вірю в наших боксерів, що вони є і будуть найкращими, набагато результативнішими спортсменами, ніж спортсмени інших країн. Тому, що у нашого народу закладено основу сильної нації", - Андрій Стріхарський, Голова наглядової ради компанії Статус Груп.

З відкритих джерелПереможці та призери турніру були нагороджені медалями, кубками та призами із символікою компанії Статус Груп. Андрій Стріхарський, Голова наглядової ради компанії зазначив, що пишається наданою можливістю підтримати такий масштабний захід.

З відкритих джерел

За значний особистий внесок в розвиток спортивних заходів та підтримку Всеукраїнського боксерського турніру серед чоловіків, активну громадську позицію, небайдужість та участь у підвищенні зацікавленості серед населення до оздоровчих заходів, був нагороджений подякою Андрій Стріхарський Голова наглядової ради компанії Статус Груп Президентом Київської федерації боксу Шевченком Кирилом Валерійовичем.