Фото з відкритих джерел

Естетика, унікальна архітектура, якість - відмінна особливість житлових комплексів девелоперської компанії STATUS GROUP.

Один з об'єктів житлової нерухомості виняткової якості в портфелі девелоперської компанії STATUS GROUP - житловий комплекс комфорт-класу OLYMPIC PARK. В цьому об'єкті унікальну, розкішну архітектуру доповнює ексклюзивна упорядкована прибудинкова територія для жителів.

При створенні простору внутрішнього двору OLYMPIC PARK використовувалися принципи: максимум листя, велика кількість дерев, квітучих кущів, густих багаторічних рослин, формуючи з цього окремі тематичні зони двору.

Фото з відкритих джерел

Особливістю озеленення стане - фруктовий сад. Власний фруктовий сад в наш час - розкіш, але тільки не для жителів ОЛІМПІК ПАРК, які зможуть щодня заряджатися енергією природи. Сад розкинеться в самому центрі внутрішнього двору і буде відокремлювати дитячу ігрову зону від майданчиків work-out з гімнастичними снарядами, для людей активної життєвої позиції.

Всі зони відпочинку призначені тільки для жителів комплексу і їх гостей на закритій території. За безпекою і порядком цілодобово стежитиме професійна охоронна служба. Важливо, що внутрішній двір захищений від автомобілів. Дозволена виключно тимчасова стоянка не більше, ніж на 30 хвилин під контролем охорони (за винятком спецслужб — швидкої допомоги, поліції, пожежників). Двір для відпочинку і дитячих ігор, а не для машин — це важливий принцип життя в ОЛІМПІК ПАРК.

Більше дізнатися і познайомитися з житловим комплексом можна на сайті або у відділі продажу за адресою: вул. Харківське шосе, 210 (ст. метро Бориспільська).