112.ua

18 листопада столичний "Караван" святкує день народження. Чим відрізняється звичайний день від дня народження знають всі, 18 листопада дізнаємося, чим відрізняється від іменин Karavan'sDay. Адже для більш ніж 100 брендів, і декількох сот тисяч людей, які працюють або ж просто приходять за покупками щодня - це визначна дата і привід для гордості.

Саме в цей день, вся команда ТРЦ "Караван" оголошує тотальне свято! Karavan'sDay - це супердрайвова команда аніматорів, з запаморочливими інтерактивними розвагами, квестами, і антиуроками, де вас чекають цікаві майстер-класи, звичайно ж аква грим і instaphoto - zone.

Ми не соромимося свого віку, адже за час будівництва і роботи ТРЦ виросло ціле покоління, яке обирає "Караван" для зустрічей, розваг і яскравого шопінгу, - одним словом, завжди з нами! Ми пишаємось довірою та інтересом до наших програм і брендів, тому приготували спеціально для дорослої аудиторії лавину призів, які отримає кожен, адже залишитися в стороні від наших конкурсів в Karavan'sDay просто неможливо.

Спеціально для Karavan'sDay співатиме NK: всі найновіші а також улюблені хіти Насті Каменських саме в наш день народження.

Коли:починаємо о 13.00, 18 листопада

Де:Роллердром ТРЦ "Караван" Київ.

До зустрічі в ТРЦ "Караван"!

Бути в центрі новин, прем'єр, і подій разом з нашим телеграм- каналом @karavan_trc_kyiv, приєднуйся