З відкритих джерел

Економічна криза останніх років не могла не позначитися на сфері веб-бізнесу. Веб-студії з кожним днем втрачають прибуток, що змушує їх наполегливо шукати нові рішення для підвищення рівня свого доходу і зниження витрат. В основному веб-студія витрачає на розробку сайтів саме час, однак у фінансовому плані частину витрат становлять реєстрація домену та оплата послуг хостингу сайтів.

У компанії Parkovka.ua є приємна новина для клієнтів. Вся справа в тому, що нова реселерська програма дасть можливість споживачам купувати домени за мінімальною ціною. Це рішення сприятиме зменшенню витрат і, як результат, підвищенню прибутку від проектів.

"Це пропонують майже всі реєстратори, подумаєш, новина!" – прийде в голову багатьом. Це насправді так, реселлерські програми давно стали, швидше правилом, ніж винятком. Але висновки робити все ж рано.

Пропозиція веб-реєстратора Parkovka.ua дійсно виділяється на тлі інших однотипних пропозицій, адже купити домен дійсно можна по собівартості. Як вони досягли такого результату? Про це далі в статті.

Детальніше про компанію: Parkovka.ua

Компанія успішно працює на ринку з 2011 року і за цей час встигла відкрити дві філії - у Києві та Кривому Розі. У 2015 році був повністю оновлений сайт та розроблено нові стратегії бізнесу. Штат компанії нараховує понад двадцять фахівців різних напрямків.

Parkovka.ua має права офіційного реєстратора доменних імен в зоні .ua. Зараз тривають підготовчі роботи та збір документів для акредитації ICANN. Дата-центри з обладнанням компанії розміщені в Україні, Німеччині та США. Процеси, пов'язані з наданням послуг клієнтам, автоматизовані. Купити хостинг або зареєструвати доменне ім'я кожен зможе за лічені хвилини.

Коротке інтерв'ю з керівництвом "Parkovka.ua" дозволило дізнатися більше про методи роботи та найближчі плани розвитку компанії.

Директор компанії Макс Яструб зазначив: "Ми задумалися про те, що ринку сьогодні не вистачає свіжих рішень. Не біда, адже ми з радістю їх надамо! Левова частка підприємців купують доменні імена десятками, а іноді й сотнями. Хіба їх може зацікавити знижка в розмірі 20 грн? Такі міркування привели нас до того, що потрібно шукати умови, що дозволяють продавати домени за собівартістю, отримуючи прибуток. І ми знайшли такі умови!

Клієнт вносить абонентську плату за рік і одержує право купувати домени і продовжувати їх термін дії по собівартості. Кількість доменів в цьому випадку не важлива, чи їх є десять чи тисяча. Ця програма реселлінга обійдеться клієнтам в 4500 грн/рік. Домен в зоні .ua будуть коштувати - 687 грн, зона .kiev.ua – 104 грн .com.ua - 139 грн. Хіба інші компанії можуть запропонувати такі ціни?"

Заступник директора Олег Рівтин уточнив: "Програма, про яку йде мова, влаштує не кожного. Наприклад, клієнтам, у розпорядженні яких є невелика кількість доменів, не буде вигідно оплачувати абонентський внесок. Про них ми також подбали і пропонуємо нову партнерську програму. Ті клієнти, у яких сотні або навіть тисячі доменів, абсолютно точно зрадіють такій пропозиції, адже вона забезпечить їм відмінний заробіток. Я вважаю, що це грандіозний прорив, адже ще ніхто не пропонував клієнтам нічого подібного".

Думка одного з Клієнтів:

Директор IT-компанії "Марат", реселлер Євген, дав наступний коментар з цього приводу: "Я керую веб-студією. За час роботи ми створили сотні сайтів. Власники рідко самостійно реєструють і супроводжують домени, ця робота, як правило, дістається нам. Програма реселлінга, яку запропонувала Parkovka.ua, виявилася для нас оптимальним рішенням.

Передача безлічі клієнтських доменів – це дуже відповідальний крок, і перш ніж його зробити, потрібно ретельно все проаналізувати. За моїми підрахунками, у мене числиться 400 доменів. Це означає, що вибравши пропоновану програму, я можу економити понад 10 000 грн на рік. Цей аргумент переконав мене остаточно.

Звідки взялися ці цифри? Все гранично просто. При роботі з попередніми реєстратором наші витрати на рік на домен .ua становили 1000 грн, Parkovka.ua вимагає за це ж 687 грн. Виходить, що ми можемо економити 300 грн на одному домені, а їх у нас 20. Не важко порахувати, що ми заощадимо 6000 грн.

Домени com.ua коштували 200 грн кожен, тут вони коштують 139, різниця дорівнює 61 грн. Цих доменів у нас понад 100, виходить 6100-7000 грн в рік. Підрахунки дозволили визначити різницю між сумою, що витрачалася нами раніше, і тієї, яку потрібно платити зараз. Вийшло 15 000 грн, з яких віднімаємо абонплату в розмірі 4500 грн, таким чином, економія складе 10 500 грн, і це мінімум.

Фінансова сторона, безумовно, важлива, проте не можна забувати про рівень надійності реєстратора. В цьому сенсі компанія нас також порадувала. Не було труднощів з техпідтримкою, трансфером та іншим. Ми вирішили також перенести сайти своїх клієнтів на хостинг Parkovka.ua і купили 5 виділених серверів. На даному етапі ми повністю задоволені роботою цієї компанії".

Додаткові пропозиції "Паркувки"

Серед інших ініціатив Parkovka.ua особливої уваги заслуговує спеціальна пропозиція "Стоянка для стартапу".

Макс Яструб розкрив деякі подробиці про цей проект: "За роки плідної діяльності ми сформували колектив з кваліфікованих різнопланових співробітників. Він включає техніків, програмістів, менеджерів, веб-дизайнерів, патентних повірених, юристів. Жоден проект-початківець не зможе винайняти всіх необхідних співробітників гідного рівня, адже це величезні витрати. Наприклад, розглянемо київські розцінки. Зарплата веб-дизайнера складе 8000 грн, юриста і сисадміна – по 10000 грн, сервер вимагає близько 3000 грн. Нехитрі підрахунки дають мінімальну суму витрат на 30 тис. грн/місяць.

Пропозиція Parkovka.ua допоможе починаючим компаніям. У неї включені наступні послуги: розробка та реєстрація торгових марок, доменів, вибір і налаштування серверів, макетів сайтів, рекламних продуктів, а так само договорів з відчуження авторських прав програмістів. Весь цей набір буде коштувати 6500 грн щомісяця. Погодьтеся, це набагато менше, ніж 30 000. Природно, така пропозиція буде користуватися величезним успіхом".

Економічні труднощі не дозволяють компаніям розслаблятися. Проста продаж доменів і хостингу більше не дає гарного заробітку. Сьогодні в ціні нестандартні рішення і оригінальна цінова політика, і тільки так можна залучити клієнтів.

Нові рішення "Паркувки" тішать своєю оригінальністю і дозволяють замовникам збільшити дохід від проектів.