gup.ua

Люди, які часто подорожують або їздять у відрядження, знають, що таке оренда нерухомості. Зняти номер в готелі зараз для багатьох    недозволена розкіш, тому вони шукають альтернативні методи вирішення проблеми.  І одним з таких рішень є оренда квартири або будинку подобово.

Важливі нюанси при оренді квартирі подобово

Шукайте квартири на перевірених майданчиках, де модератори перевіряють актуальність оголошень. Однією з таких майданчиків є портал   GUP.UA. Часто підприємливі орендодавці прикрашають дійсність, фотографуючи свою квартиру з найбільш вигідних ракурсів. Люди, переглядаючи фотографії, буквально закохуються у квартиру, відразу вносять передоплату. Але як тільки вони знайомляться із житлом ближче, їх розчаруванню немає меж.

Звертайте увагу на коментарі, які залишили про житло люди, які орендували цю квартиру раніше. Не ігноруйте рейтинг оголошень, він багато чого зможе розповісти про стан квартири.

Не забудьте перевірити всю техніку та меблі в будинку на предмет справності, щоб потім не довелося доводити, що ви не зламали телевізор. Також не соромтеся попросити інструкції по використанню всіх приладів в будинку.

При заселенні, як правило, ви зобов'язані показати власнику квартири документи, що посвідчують особу, не полінуйтеся і ви перевірити його документи. Варто підписати договір оренди та уточнити такі важливі деталі, як час виселення, можливість проживання з тваринами.

gup.ua

Які чинники впливають на вартість оренди квартири подобово?

1) Локація. Чим ближче до центру розташоване житло, яке ви збираєтеся орендувати, тим дорожчим буде його вартість.

2) Тип помешкання.  Орендуючи будинок з великою присадибною територією або квартиру в новобудові, ви заплатите більше.

3) Габарити квартири. Кількість кімнат у квартирі впливає на орендну вартість.

4) Дизайнерський ремонт. Якщо для вас важливо, щоб простір, в якому ви зупинилися, було не тільки зручним, але і красивим, то будьте готові доплатити.

5) Великий попит на квартири. Чим вище попит на квартиру, тим вище її орендна вартість. У курортний сезон, наприклад, оренда квартир або будинків у морського узбережжя буде в рази вище.

6) Наявність посередників. Ріелторам головне отримати дохід від операції з вами, не сподівайтеся, що вони будуть проявляти зайву турботу.

Економте свої час і гроші разом з GUP.UA. На цьому порталі ви можете підібрати собі найкращий за вашим запитом “оренда квартир”.

Неважливо, чи збираєтеся ви відвідати інше місто як турист, або у вас намічається відрядження, головне, забезпечити собі максимально комфортні умови проживання. Орендуючи квартиру, ви отримуєте набагато більше переваг ніж якщо б ви орендували готельний номер. Це той випадок, коли ви витрачаєте менше грошей, але отримати більше зручностей. До процесу вибору житла потрібно підійти з усією відповідальністю, щоб потім не довелося зіткнутися з неприємностями.  Шукайте собі житло подобово тільки на перевірених майданчиках! GUP.UA — це можливість знайти собі житло за комфортні гроші.