Дивлячись на величезні будівлі, спрямовані вгору космічні кораблі і башти хмарочоси, побудовані з кольорових деталей конструкторів ЛЕГО, важко собі уявити, що ці об'єкти створені точно так само, як іграшки з магазинних наборів. Ніякого клею і гострих деталей, тільки з'єднання встик за однією з методик (кладка, перекриття, ступенева кладка).

Насправді, абсолютно всі будівлі з лего-цеглинок створені на основі інженерно-технічних проектів, в основі яких лежать розрахунки, схеми і креслення. От тільки всі роботи виконуються "чистим способом", без будівельних розчинів і клейових складів.

Приголомшливі проекти з лего-цеглинок

Фахівці в області конструювання не випадково створюють все більш масштабні і складні об'єкти з деталей ігрового конструктора, адже найбільший з них включається в "Книгу рекордів Гіннесса". Сьогодні ми милуємося лондонським колесом огляду, спортивним містечком, побудованим перед Олімпійськими іграми в Пекіні, точною копією Allianz Arena в Берліні, картиною Леонардо да Вінчі "Мона Ліза", а також авіалайнерами, автомобілями, військовими авіаносцями, середньовічними замками і вежами, хмарочосами і спортивними комплексами.

Фото з відкритих джерел

Крім копіювання шедеврів, фахівці створюють фантастичні механізми, машини і навіть цілі міста! А ще з цеглинок конструктора побудований повнорозмірний будинок, де є працюючий туалет і душ, меблі і затишна веранда. Більше трьох мільйонів кубиків потрібні фахівцям, щоб побудувати будинок за проектом Джеймса Мея, а на конструювання лайнера Airbus A380 довжиною 9,5 метрів пішло 100 кг деталей! Висота найбільшої в світі вежі з кубиків, на сьогоднішній день, становить 34,5 метрів (для її зведення треба було понад 500 тисяч кольорових цеглинок).

Фото з відкритих джерел

Останнім грандіозна споруда, яка побила всі попередні рекорди, являє собою 13-метрову копію Тауерського мосту — будову заввишки з двоповерховий будинок! Міст з цеглинок ЛЕГО витримує вагу більше двох тонн (два позашляховика).

Фото з відкритих джерел

Від простого до складного

Захоплюються Конструюванням хлопчики і дівчатка, підлітки і дорослі. Більшість проектувальників, реалізують ідеї у багатогранному світі ЛЕГО,  коли починали працювати з простими моделями (машинки і будиночки з великих кубиків), потім будували міські будівлі, залізниці, збирали роботів і моделі спецтехніки. Не всі стали інженерами та будівельниками, але захоплення конструюванням позитивним чином вплинуло на розвитку таких корисних у житті якостей, як логічне мислення, уважність, пунктуальність.

Поява серії "Лего Френдс" визначило величезну популярність конструкторів у прихильниць мультсеріалу про п'ять веселих подружок, які проживають у чарівному місті Хартлейк Сіті. Володарки наборів з цієї колекції з захопленням будують будинки, міські вулиці, розплідники для тварин, салони краси, гірськолижні курорти, торгові центри, ферми та інші об'єкти інфраструктури.

Lego Friends — це одночасно конструктор і захоплююча сюжетна гра за участю улюблених героїв. Діти із задоволенням освоюють правила дорожнього руху, норми етикету, мистецтво риторики (подружки розмовляють між собою), основи проектування та будівництва. Щороку колекції поповнюються новим  наборами, ще більш цікавими, яскравими та різноплановими. Доставити задоволення дитині зовсім не складно: новий конструктор ЛЕГО завжди викличе  щиру радість!