ALCOMAG

Сезон пляжного відпочинку підійшов до кінця, а це значить, що можна подумати про інших форматах подорожей. Останнім часом особливою популярністю користується гастротуризм, при якому люди приділяють увагу не стільки пам'яток, скільки національної кухні та напоїв. Про цікаві напоях, які варто спробувати в подорожі сьогодні і поговоримо.

На сайті https://alcomag.com.ua/ ви знайдете відмінні напої на будь-який смак – від міцною класики віскі і коньяку до самих вишуканих вин.

ALCOMAG

У Франції – не тільки вино

Франція – це столиця алкогольної цивілізації. Але це не тільки головна виноробна країна, тут є й інші не менш цікаві напої. Якщо ви вже добре знайомі і з шампанським і з коньяком, рекомендуємо відправитися в регіон під назвою Нормандія і спробувати тутешній кальвадос. Це міцний напій з категорії бренді, який проводиться на основі яблук, іноді груш.

ALCOMAG

Грецькі канікули

Якщо ви вирішили трохи продовжити літо і отруїлися в Грецію, знайте, ця країна зможе вас здивувати не тільки мальовничими краєвидами, але й відмінними напоями. Насамперед радимо звернути увагу на місцевий міцний алкоголь – горілку Узо, яка виробляється з пікантного анісу.

Звичайно, про вини також не варто забувати, адже саме греки стали засновниками виноробної традиції і зробили чимало для поширення цього напою, нехай це відбулося багато століть тому. З усіх місцевих вин рекомендуємо звернути увагу на напій під назвою Реціна – він виробляється з додаванням особливої місцевої смоли, яка надає йому унікальний смак і аромат.

ALCOMAG

Мексиканська екзотика

Якщо ви вирішили відправитися в цю самобутню та екзотичну країну, буде справжнім блюзнірством не спробувати тутешній культовий напій – текілу. Це алкоголь з унікальним характером, який гарантовано зробить ваш вечір веселим. Ну і в якості доповнення до текіли можете замовити сангриту – безалкогольний коктейль на основі томатів та інших овочів.

Коли розберетеся з текілою, радимо звернути увагу на ще один міцний алкогольний напій – мескаль. Він також виробляється з блакитної агави, але порівняно з текілою відрізняється більш насиченим і гострим смаком.

ALCOMAG

Пристойний портвейн з Португалії

Португалія зараз активно розвивається як туристична країна і все більше українців починає відвідувати цю країну. Вирушаючи сюди, неодмінно спробуйте тутешній портвейн. Одразу треба уточнити, що цей напій не має нічого спільного з пекельним алкоголем під цифрою 777. Це дійсно цікаве кріплене вино з багатим ароматичним букетом.

Але не портвейном єдиним. Також в Португалії є Віньо верде – молоді зелені вина, а також ще одне гідне кріплене вино – мадера.