Питання збереження навколишнього середовища є актуальним у всі часи. Компанія Yves Rocher вже 17 років поспіль відзначає найкращі екологічні проекти жінок і надає грантову підтримку на розвиток ідеї. В Україні премія "Земля жінок" відбувається вже в дев'ятий раз.

"Премія підтримує екологічні проекти, які спрямовані на покращення біорізноманіття, які спрямовані на захист екологічного стану, або певних регіонів, або на рішення якоїсь екологічної проблематики. Вибір премії "Земля жінок" - ми підтримуємо тільки жінок і тих, що проект вже проводять, тобто який вже живий", - сказала Ганна Заплатова, гендиректор Yves Rocher Україна.

Щорічно експертне журі відзначає грантами три проекти. За першу премію надається велика кількість коштів для подальшої реалізації ідеї. В цьому році лауреатом стала сумчанка Богдана Гапоченко з проектом "Нове життя старих листя".

"Ідея нашого проекту - переробка опалого осіннього листя за допомогою дощових черв'яків, перетворення опалого листя у цінне добриво - біогумус. Все в наших руках, все залежить від нас, кожен день потрібно зробити нехай невеликі кроки на реалізацію своєї ідеї", - каже Богдана Гапоченко.

Лауреати першої премії "Земля жінок" отримують визнання не тільки в Україні. Переможцю надається можливість претендувати на Гран Прі або Приз глядацьких симпатій серед еко-проектів з усього світу на Міжнародній премії від Фонду Yves Rocher в Парижі.