З відкритих джерел

Розвиток бізнесу неможливий без сайту, який слугує водночас і візитівкою бренду, і джерелом залучення нових клієнтів. Успішність веб-ресурсу залежить від двох складових: роботи над його проектуванням та розробкою і вибором хостингу, від якого залежить доступність сайту в інтернеті.

Основа успішності проекту

Функціонування сайту має забезпечуватись певною кількістю ресурсів: технічних і людських. Для невеликої компанії організація і підтримка веб-ресурсу є складним завданням з фінансової та професійної точок зору. Обладнання, і фахівці в цій галузі коштують досить дорого, що сильно піднімає вартість проекту.

Вихід з цієї ситуації — використання хостингу в спеціалізованих компаніях, які здатні забезпечити технічну сторону функціонування сайту. Наприклад, "Хостинг "Україна"", одна з найбільших компаній в сфері мережевих послуг, пропонує чотири тарифні плани, що дозволяє знайти рішення і для невеликого проекту, і для великих порталів.

Хостинг в спеціалізованій компанії дає бізнесу ряд переваг:

  • зниження витрат на ведення сайту;
  • технічне обслуговування з боку компанії: постійне оновлення техніки, проведення бекапів інформації, цілодобова підтримка профільними фахівцями;
  • забезпечення захисту даних: багаторівнева система захисту убезпечить від втрати даних внаслідок злому.

Від чого залежить вартість?

Вартість хостингу залежить від ряду факторів. Так, за посиланням можна ознайомитись з доступними для вибору пакетами. Ціна на них визначається впливом наступних складових:

  • доменна зона. Чим вищого рівня домен ви обираєте, тим більша його вартість;
  • кількість сайтів. Хостинг одного сайту обійдеться вам у 50-60 грн/міс, а за 200-300 грн/міс у хостингу Ukraine можна купити розміщення необмеженої кількості сайтів;
  • обсяг дискової пам’яті. В найпростіших пакетах доступно, зазвичай, 1-2 Гб пам’яті. Проекти з значними перспективами потребуються до 10 Гб пам’яті.

Професійний хостинг — основа успіху ваших проектів, тому приділіть цьому аспекту особливу увагу і працюйте тільки з перевіреними хостинг-компаніями.