З відкритих джерел

Живопис за номерами вважається хобі і приємним проведенням часу. Цей вид творчості придуманий в 1951 році Максом Клейном і художником Даном Роббінсом для людей, які без натяку на талант могли б створити шедевр. Незважаючи на низьку цінність таких картин, вони дозволяють осягнути ази мистецтва, розслабитися і насолодитися результатом. Незважаючи на свої переваги, цей процес вимагає посидючості, тому підходить не кожному. У чому користь розмальовки та як довести справу до кінця, читайте нижче.

Переваги живопису за шаблонами

Розфарбування по номерах дозволяє розслабитися, адже коли ви слідуєте інструкції і відпускаєте думки, ваш мозок відпочиває. Саме в такі моменти може прийти вирішення питання, яке не давало спокою останнім часом. Якщо ж ваш емоційний стан стабільний, ви можете його поліпшити, зосередившись на процесі, який приносить задоволення. Купити набори для творчості та малювання за номерами можна в інтернет-магазині Panama.

З відкритих джерел

Це хобі дозволяє відволіктися від екранів смартфона, телевізора або ноутбука. Робота справжніми інструментами на полотні, яке можна помацати руками заземлює, і сам процес розфарбовування розслаблюють нервову систему, готуючи організм до сну. Приділяючи кожен день півгодини на малювання, ви помітите, наскільки покращиться якість вашого сну.

Всім, хто в дитинстві мріяв стати художником (а таких більшість), але не зміг втілити це в життя, рекомендуємо зробити перший крок до своєї мрії. Незважаючи на те, що картини за номерами не вимагають особливих навичок, а важливо лише слідування інструкції, ви помітите, що скоро вас потягне до інших видів творчості. Це може бути скульптура, гра на музичних інструментах або щось інше, просто дозвольте собі творити.

З відкритих джерел

Три поради для запальних людей

Живопис за номерами покращує пам'ять, допомагає сконцентруватися, стати більш продуктивним і організованим, адже в процесі бере участь лобна доля мозку, завдання якої структурувати отриману інформацію. Але такий вид дозвілля запальним людям і дітям з синдромом гіперактивності та дефіциту уваги, хоча може значно поліпшити стан їх психіки. Щоб малювання принесло користь, скористайтеся наступними порадами:

  • Починайте з простих малюнків. Найчастіше дратує безліч дрібних деталей. Для непосилючих дітей підійдуть великі деталі і невелика кількість відтінків.
  • Не намагайтеся розмалювати всю картину за один день: це заняття вимагає декількох підходів.
  • Для уникнення помарок починайте малювати одним світлим відтінком, зафарбовуючи всі сегменти вказаним кольором – тоді робота піде швидше.