Фото з відкритих джерел

У Білорусі активно проводяться слухання, пов'язані з впровадженням гемблигового законодавства, здатного змінити стан справ у сфері грального бізнесу. З гемблинговыми ініціативами, які на певних умовах законодавчо легалізують роботу різного роду гральних закладів, у тому числі і онлайн казино, виступають самі можновладці.

За даними, отриманими з департаменту туризму Республіки Білорусь, найближчим часом чиновники мають намір не тільки доопрацювати, але і прийняти гемблинговое законодавство. Що це дасть? По-перше, за даними керівника департаменту Сергія Наливайка, це врегулює і введе правила гри для грального бізнесу в Білорусі. По-друге, це дозволить залучити інвестиції ззовні – можливо, від заможних бізнесменів-співвітчизників або іноземних підприємців. По-третє, просунуте гемблинговое законодавство однозначно позитивно позначиться на припливі нових туристів.

Сьогодні, в умовах глобальної карантину, ввергающего в колапс найбільш сильні економіки світу, особливо важливо замислитися про те, як державним галузях виходити з економічної кризи. При цьому, зробити країну максимально привабливою для інвесторів і туристів, не порушуючи балансу законності і соціальних стандартів, прийнятих у громадській моделі держави.

Що найбільш цікаво, так це те, що основними гемблинговыми операторами (читайте - єдиними) будуть виступати державні компанії, а приватні підприємства, які не отримали спеціального дозволу, будуть автоматично заблоковані на території Білорусі.