30 листопада відбулося довгоочікуване відкриття студії українського бренду одягу, взуття та аксесуарів VOVK в місті Миколаїв. 

Грандіозне відкриття 18 регіону і 39 студії бренду VOVK відбулося в ТРЦ "City Center". Всіх відвідувачів чекали приємні сюрпризи в якості знижки на весь асортимент, солодкого кенді-бару і ігристого. Також у всіх бажаючих була можливість взяти участь у розіграші сертифікатів від VOVK.

VOVK – це настрій, який можна надіти. Настрій, над яким щодня працює велика команда фахівців різних напрямів – від швачок, які створюють унікальні фасони, і до стилістів, які очікують кожного клієнта з посмішкою в студіях VOVK і готові підібрати вдалий образ з любов'ю персонально для кожного.

Бренд VOVK став переможцем у номінаціях "Вибір року" 2016, 2017 і 2018, володарем престижних премій "Cosmopolitan awards 2017", "Золотий символ якості товарів і послуг" і нагороди всеукраїнського національного проекту "Українська народна премія 2017", переможцем конкурсу "Бренд року 2018", "Бренд року 2019", "Фаворит успіху 2017".

На сьогоднішній день компанія відкрила 39 студій у 18 містах України. Серед них Київ, Львів, Тернопіль, Полтава, Кривий Ріг, Одеса, Дніпро, Вінниця, Харків, Херсон, Хмельницький, Луцьк, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернігів, Чернівці, Рівне та Миколаїв. Компанія стрімко розвивається і ставить перед собою цілі, яких успішно домагається. Головне для VOVK – навчити світ, що українське – це якість і самобутня краса, в якій, до речі, ще й дуже зручно.