Фото з відкритих джерел

Естетика жіночих грудей залежить від різних факторів – гормональний фон, вік, патології, зміни ваги, вагітність і лактація. Багато жінок не хочуть приймати свої недоліки як належне, тому вдаються до допомоги пластичних хірургів. Завдання доктора в такому випадку полягає не тільки в проведенні операції, але і в тому, щоб домогтися ефекту максимально бажаного для своїх пацієнтів. Виходячи з клініки дівчата не тільки фізично відчувати зміни в собі, але і психологічно позбутися своїх комплексів - тоді результат роботи дійсно можна вважати ідеально виконаним.

Доктор Максим Іванчук має на своєму рахунку сотні операцій по корекції і збільшення грудей, він довів свою техніку до вищого рівня, щоб задовольнити запити навіть самих вибагливих пацієнтів.

В клініці пластичної хірургії IVANCHUK використовують тільки нове покоління імплантів від фірми “Motiva”. Доктор Іванчук один з перших на українському ринку естетичної хірургії почав використовувати імпланти цієї фірми, а зараз це роблять більшість клінік. Ці імпланти ідеальні за багатьма показниками, вони гладкі, а не текстуровані, вони мають властивість природно перетікати, наприклад у вертикальному положенні тіла беруть анатомічну краплеподібну форму, в горизонтальному - круглу. За всіма відчуттями і естетичному вигляду їх практично неможливо відрізнити від справжньої залози без імпланта. За словами доктора, йому довелося встановити вже понад 1000 пар імплантів, від яких пацієнти залишаються в повному захваті, до того ж мають довічну гарантію на розрив імпланта. І це не порожні слова, переконатися в їх якості можна завдяки відгуками клієнтів Максима Іванчука.

Багато дівчат, маючи бажання зробити мамопластику, сумніваються, оскільки побоюються щодо шкоди цієї процедури для лактації після пологів. Взагалі питання красивого вигляду грудей після вагітності і годування стає дуже актуальним для жінок. У цій ситуації багато залежатиме від генетичної схильності, адже бувають приклади, коли під час вагітності груди збільшуються на кілька розмірів, а потім повертається в колишню форму. В той же час є багато прикладів, коли груди втрачає свою пружність і еластичність. Максим Іванчук запевняє, що грудні імпланти не можуть вплинути на молочну залозу і процес лактації, на протоки і іннервацію, оскільки при установці не контактують із залозою.  Молочна залоза не може бути надійним каркасом для імпланта, які досягають обсягу 300, 400, 500 мл і більше. У клініці IVANCHUK встановлюють імпланти під м'яз, щоб по закінченню часу не відбувалося обвисання. У цьому способі установки є ще один плюс - імплант практично неможливо промацати, що дає ще більший естетичний ефект. Доктор Іванчук виправляє будь-які асиметрії, деформації або птоз грудей, для цього він використовує периареолярную або якірну підтяжку грудей. Ці методи дозволяють досягти бажаного ефекту практично при будь-якому вихідному положенні. При цьому така операція може проводитися і без імплантів, якщо пацієнти бажають залишити груди природною.

Після хірургічного втручання на пацієнтів чекає відновлювальний період. Дуже важливо, щоб він проходив ідеально з перших хвилин після операції. Оскільки пластична хірургія, нарівні з іншими операціями, є медичним втручанням в організм, то будь-який пацієнт піддається дії наркозу. Якою б не була анестезія, місцева або загальна, вона все одно впливає на самопочуття. За словами Максима Іванчука саме це і викликає побоювання у більшості пацієнтів. Клініка IVANCHUK у своїй роботі використовує сучасне обладнання, яке регулярно оновлюється. Одне з таких - це наркозно-дихальний апарат. Це необхідно не тільки для комфортної роботи доктора і команди анестезіологів, але і для досягнення бажаного результату пацієнтів. Тому в одній з кращих операційних країни, стоять сучасні монітори і інша необхідна техніка, застосовується газовий наркоз. Його перевага над звичайним наркозом полягає в тому, що він виводиться з організму за лічені хвилини, на відміну від кількох місяців після внутрішньовенної анестезії. Після пробудження від газового наркозу пацієнт буде відчувати себе добре, ніби просто після сну, не відчуваючи сильної інтоксикації організму. Це означає, що наркоз мінімально впливає на внутрішні органи. Вже після цього починається період реабілітації, який в основному проходить в домашніх умовах, адже у стаціонарі після мамопластики пацієнт знаходиться лише кілька днів. Реабілітація - один з найважливіших етапів на шляху до ідеального результату, від того наскільки точно ви будете слідувати рекомендаціям лікаря, буде залежати кінцевий результат.

Роботу пластичного хірурга можна вважати ідеальною в разі, коли на тілі не залишається видимих слідів хірургічного втручання в організм. З цієї причини в клініці Максима Іванчука використовують його авторську методику склеювання шва. Це дозволяє позбутися рубців після операції так, що вже через 8-12 місяців після її проведення, шви будуть абсолютно непомітні. Раніше, щоб приховати сліди операції, лікарям доводилося вдаватися до різним технікам - враховувалися індивідуальні особливості пацієнтів, що використовувалися техніки косметичних і розвантажувальних швів, спеціально змінювалися лінії шва, а значить і лінії натягу шкіри. Але навіть використовуючи ці техніки, післяопераційні шви можна було розгледіти. У своїй роботі Максим Іванчук приділяє особливу увагу не тільки самому процесу проведення операції, але і зовнішності пацієнтів. Тому замість того, щоб за допомогою шовного матеріалу з'єднувати тканини після операції, доктор використовує спеціальний клей, що має властивість загоювати шов за тиждень.

Максим Іванчук розповідає про нову методику склеювання швів, яка з'явилася в його клініці відносно недавно. Доктор пишається тим, що його клініка нарівні з кращими установами Майамі, використовує цю технологію для максимальної зручності своїх клієнтів. У цьому методі є багато переваг, одне з головних - не потрібно обробляти післяопераційні рани, що робить етап відновлення набагато легше. Завдяки цьому і сам процес загоєння протікає набагато швидше. Клініка IVANCHUK використовує органічний клей, якому немає аналогів в Україні, засихаючи, він стягує шкіру і відходить скоринкою. Це стало можливим в результаті співпраці доктора з одним з кращих Інститутів Америки. Клей розроблений кращими фахівцями США має відповідні сертифікати якості, він гіпоалергенний і після його застосування виключається можливість ускладнень на післяопераційних ранах. Через 3-6 тижнів після операції від клею на шкірі не залишається ні сліду, як втім і від шрамів. Звичайно ж, дівчатам, які мріють про нову грудей, не варто думати, що на цьому їхня участь у післяопераційному відновленні зводиться до нуля. Оскільки є й інші обов'язкові рекомендації, про які лікар обов'язково розповість. Наприклад, обов'язкове носіння компресійної білизни, обмеження в плані фізичного навантаження, сон на спині, перебування на сонці, в сауні або солярії, та інші.

Клініка VIP-сегмента IVANCHUK пропонує своїм клієнтам послуги, які зможуть задовольнити їх естетичні бажання і позбавити від зайвих незручностей.