1x Bet

Кім Кардашян і Каньє Уест - одна з найяскравіших пар Голлівуду. Щодня до них прикута увага людей з усього світу. Папараці полюють за скандальними фотографіями, журналісти - за сенсаційними подробицями, а шанувальники пари жадібно вишукують новини про своїх улюбленців на шпальтах газет і в інтернеті.

На жаль, ситуація в сім'ї Кардашьян-Уест далека від ідеальної. То і справа в інтернеті спливають чутки про швидкий розпад пари, а диму без вогню, як відомо, не буває.

Букмекерська компанія 1xBet бере ставки online на те, як будуть розвиватися відносини двох зірок. Офіційний сайт 1xbet дає коефіцієнт 4 на те, що пара розлучиться до 31-го грудня 2020-го.

Які є до цього передумови? ЗМІ не раз писали, що Кім хоче піти від чоловіка через його проблем з психікою. Каньє страждає біполярним розладом, через що часом робить незрозумілі вчинки. Непередбачувана поведінка, істерики і неадекватність чоловіка зовсім не до вподоби Кім.

Звичайно, достеменно невідомо, як він веде себе в колі родини, проте Каньє не раз дозволяв собі епатажні витівки на людях. Наприклад, одного разу він напав на персонал під час занять у спортзалі, із-за чого довелося викликати психотерапевта Уеста і карету швидкої допомоги. 

Також минулого року ЗМІ називали іншу причину, по якій дівчина може розлучитися з чоловіком. Кім іноді відчуває себе “матір'ю-одиначкою”, так як Каньє дуже зайнятий роботою і може, наприклад, кинути в сім'ю в День подяки. 

Ще одна річ, яка дратує Кім - це публічні необережні висловлювання чоловіка. У 2016-му році Уест відвідав шоу Елен Дедженерес - хорошої подруги сім'ї Кардяшьян-Уест - і практично образив провідну в ефірі. Це так вивело Кім з себе, що вона вигнала чоловіка з дому.

А одного разу в минулому році Уест дозволив собі абсолютно нетактичные слова з приводу рабства чорношкірих людей. Це страшенно обурило дівчину, і вона насилу примусила Каньє вибачитися за свій вислів. Після цієї ситуації Уест у відвертому інтерв'ю розповів, що дійсно переживав, щоб дружина його не покинула.

Якщо ви вірите, що Кім нарешті втомиться терпіти проблемного чоловіка і розлучиться з ним до кінця наступного року, ви можете зробити ставку на цей результат на 1xbet online.

Однак 1x bet приймає ставки на те, що шлюб двох зірок вдасться зберегти. Якщо ви вірите в силу любові Кім і Каньє і в те, що вони не розлучаться, ви можете поставити на такий результат з коефіцієнтом 1,2.

Робіть ставки на 1xbet і завжди будьте у виграші!