Розвиток інтернету дозволило прискоритися багатьом процесам. Вже мало хто згадає, як за грошовим переказом доводилося їхати в певний банк за конкретною адресою, втрачаючи півдня, або 5-6 годин чекати своєї черги на міжміський дзвінок. Все більше процедур йде в мережу, і в сучасному світі виграють ті компанії, чий інтернет сервіс зручніше для користувача. Прекрасний тому приклад – кредит онлайн, який зробив позику грошей максимально простим.

Чим відрізняються кредити онлайн від традиційних позик

Незважаючи на те, що кредити в мережі видають і банки, ця процедура більше асоціюється з микрофинансовыми организациями. Експрес позики з'явилися в Україні 4-5 років тому, і в перші роки отримати кредит в МФО можна було тільки в офісі, підписавши договір з менеджерами компанії. Тепер же деякі МФО навіть не відкривають філій, а працюють тільки в мережі. Хоча компанії, у яких є свої відділення, викликають більше довіри, і до того ж вони можуть не тільки переказати гроші на картку, але і видати готівку, як у компанії ШвидкоГроші.

Кредити в інтернеті швидко здобули популярність з-за очевидних плюсів:

  • Заявку на кредит можна залишити, не виходячи з дому, на сайті компанії. Клієнт має можливість пройти реєстрацію самостійно, створити обліковий запис і отримати гроші на карту – для цього потрібні тільки інтернет і будь-який пристрій з підключенням до мережі.
  • Для повторних кредитів в інтернеті достатньо і смартфона – треба тільки зайти в свій особистий кабінет і подати заявку.
  • Оформлення кредиту в мережі займає 20-30 хвилин, якщо треба заповнювати анкету, і 5 хвилин для постійних клієнтів.
  • Заявки на кредити онлайн перевіряє робот. Він вивчає дані клієнта і вираховує його здатність повернути борг за алгоритмом. Це виключає людський фактор, і відсоток відмов прагне до нуля.

Так як подати запит на кредит в мережі можна навіть посеред ночі, цей вид позики часто виручає людей, яким терміново знадобилися гроші в позаурочний час. Онлайн сервіси працюють у вихідні і свята, кредит дадуть на карту хоч в 2 години ночі 1 січня. За допомогою смартфона взяти кредит онлайн можна, навіть просто гуляючи по вулиці, або в кафе, виявивши, що не вистачає грошей.

Для отримання онлайн кредиту в ШвидкоГроші не потрібні довідки, гарна кредитна історія, заставу або страховка. Досить тільки оригіналу паспорта та коду ІПН.