1x Bet

БК 1xBet стала офіційним беттінг-партнером футбольного клубу "Челсі". Термін угоди розрахований на 3 роки - до 30 червня 2022 року.

Заснована в 2007 році, 1xBet є однією з провідних букмекерських компаній в Азії, Африці та Європі. Клієнти компанії щодня можуть зробити ставки на лінії більш ніж на 1000 подій, включаючи ставки на футбол, теніс і регбі.

"Ми дуже раді представити 1xBet в якості нового глобального беттінг-партнера "Челсі". 1xBet – одна з найбільш швидко розвиваючихся компаній у беттінг-індустрії, і ми сподіваємося підтримати їх зусилля по підвищенню впізнаваності бренду у Великобританії та світі", - заявив комерційний директор "Челсі", офіцер ордена Британської імперії Кріс Таунсенд.

"Це велика честь для нас - стати партнером такого великого клубу, як "Челсі". Ми гарантуємо, що вболівальників клубу чекає безліч цікавих і захоплюючих активності в наступні три роки. І, звичайно, ми постараємося підняти наш синій прапор як можна вище", - зазначив представник 1xBet Алекс Саммерс.

До старту партнерства компанія 1xBet оголосила про запуск акції "Вгадай рахунок", яка триватиме весь сезон 2019/20. Для участі в акції британським уболівальникам "Челсі" буде досить правильно передбачати результати ігор команди в Прем'єр-лізі на спеціальній сторінці клубного сайту chelseafc.com. Призами акції стануть квитки на матчі "Челсі", підписана клубна атрибутика і ваучери офіційного фан-шопу.

 https://1xbet.com/